Kategorie Tchýně

Článek
Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě
Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě Náhradní rodičovství je dnešní veřejností přijímáno velmi pozitivně. Pokud je pár neplodný, chytá se posledních stébel naděje. A právě proto se poohlíží po náhradní matce, která mu odnosí vytoužené dítě. Štěstí v neštěstí měli Kayla a Cody Jonesovi z amerického Arkansasu. Miminko jim neodnosila neznámá žena, ale jeho vlastní babička.
Článek
Nemohla odnosit své dítě. Náhradní matkou se stala její tchýně
Nemohla odnosit své dítě. Náhradní matkou se stala její tchýně Když ve svých 17 letech Kayla Jones z Arkansasu prodělala částečnou hysterektomii, při které jí byla odstraněna děloha, myslela si, že nikdy nebude moci mít děti. Když jí však bylo 29 let, společně se svým manželem našli řešení, které by se dalo považovat za zázrak.
Článek
Žení se muži se svými matkami?
Žení se muži se svými matkami? Nesnažte se oklamat sama sebe- pravděpodobně máte se svou tchýní více společného, než byste si myslela. Nad tématem mužského výběru partnerek podle své matky se zamyslela vztahová expertka Pam Spurr.
Článek
Jak si ženy představují dokonalého muže? Zjistily jsme to!
Jak si ženy představují dokonalého muže? Zjistily jsme to! Není snadné odpovědět na otázku dokonalosti našich protějšků. Co všechno tedy musí dokonalý muž vědět, umět, znát a jak se musí chovat, aby se pro nás stal vysněným panem Božským? Provedly jsme průzkum ve třech hlavních městech České republiky a z výsledků vzniknul tento článek…