Kategorie Rodinné vztahy

Článek
Makhmud Muradov ukázal společné foto s dcerou Ruminkou a přítelkyní Sabinou. Všichni tři jsou jedna parta
Makhmud Muradov ukázal společné foto s dcerou Ruminkou a přítelkyní Sabinou. Všichni tři jsou jedna parta Když se na Instagramu objevila fotka zápasníka Makhmuda Muradova s jeho čtyřletou dcerkou Rumiou a přítelkyní Sabinou Karáskovou, spoustě lidem to udělalo obrovskou radost. Tato trojice vypadá na snímku jako ze šťastného rodinného alba. Malá Ruminka si Sabinu zjevně velmi oblíbila, což potvrzují jejich rozzářené tváře.
Článek
Její otec je zároveň její gynekolog. Influencerka šokovala tímto přiznáním i videem z prohlídky
Její otec je zároveň její gynekolog. Influencerka šokovala tímto přiznáním i videem z prohlídky Influencerka Isabel Salas pořádně šokovala své sledující na TikToku. Otevřeně totiž přiznala, že její otec je zároveň také její gynekolog. Ze své nedávné gynekologické prohlídky dokonce natočila video, které následně sdílela na sociálních sítích.
Článek
Agáta Hanychová prozradila, jak vychází se Sarou Sandevou. Jejich vzájemný vztah vás překvapí
Agáta Hanychová prozradila, jak vychází se Sarou Sandevou. Jejich vzájemný vztah vás překvapí Modelka a influencerka Agáta Hanychová je šťastnou trojnásobnou maminkou. Otcem její nejmladší dcerky Rozárky je její současný partner, mediální magnát Jaromír Soukup. Agáta Hanychová na Instagramu prozradila, že udržuje dobré vztahy s rodinami svých expartnerů. Kromě toho se rozpovídala i o svém vztahu k Saře Sandevě.
Článek
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou Říká se, že největší jistotu v našich životech nám poskytují rodiče a partner. Že to nemusí být zas tak úplná pravda, se bohužel náhodou dozvěděla jedna žena, která se ostatním se svým šokujícím rodinným tajemstvím svěřila na sociální síti Reddit. O co konkrétně šlo? Tuto ženu podváděl její manžel celých 22 let s její vlastní matkou!
Článek
Hana Zagorová a Lucie Borhyová k sobě měly velmi blízko. Byly jako rodina
Hana Zagorová a Lucie Borhyová k sobě měly velmi blízko. Byly jako rodina Odchod zpěvačky Hany Zagorové těžce nese i moderátorka Lucie Borhyová, pro kterou je tato ztráta velmi osobní záležitostí. Hana Zagorová a Lucie Borhyová měly mezi sebou velmi výjimečný vztah. I když mezi nimi nebylo pokrevní pouto, byly pro sebe jako rodina.
Článek
Taťána Kuchařová ukázala rodinný klenot: Hodinky, které zdědila po pradědovi Josefovi
Taťána Kuchařová ukázala rodinný klenot: Hodinky, které zdědila po pradědovi Josefovi Modelka Taťána Kuchařová si na svém instagramovém účtu střeží své soukromí a obvykle blíže neinformuje o své rodině a vztazích. Tentokrát však udělala výjimku a pochlubila se střípky ze svého rodinného života. Instagramovým sledujícím předvedla rodinný klenot, který s láskou nosí. A to hodinky, které zdědila po svém pradědečkovi Josefovi.
Článek
Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě
Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě Náhradní rodičovství je dnešní veřejností přijímáno velmi pozitivně. Pokud je pár neplodný, chytá se posledních stébel naděje. A právě proto se poohlíží po náhradní matce, která mu odnosí vytoužené dítě. Štěstí v neštěstí měli Kayla a Cody Jonesovi z amerického Arkansasu. Miminko jim neodnosila neznámá žena, ale jeho vlastní babička.