Kategorie Rodinné vztahy

Článek
Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě
Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě Náhradní rodičovství je dnešní veřejností přijímáno velmi pozitivně. Pokud je pár neplodný, chytá se posledních stébel naděje. A právě proto se poohlíží po náhradní matce, která mu odnosí vytoužené dítě. Štěstí v neštěstí měli Kayla a Cody Jonesovi z amerického Arkansasu. Miminko jim neodnosila neznámá žena, ale jeho vlastní babička.
Článek
Vztahy v rodině: Proč je v životě dítěte tolik důležitá teta?
Vztahy v rodině: Proč je v životě dítěte tolik důležitá teta? Pokud máte to štěstí a život vám dal skvělou tetu, važte si jí jako toho nejvzácnějšího drahokamu. Je to věrná přítelkyně, která vás podpoří a se kterou můžete sdílet svoje radosti i starosti. V životě každého dítěte tak nejsou důležití jenom rodiče a prarodiče. Proč v něm mají své nezastupitelné místo právě i tety?
Článek
Když je vaše matka přitažlivější než vy, je to problém
Když je vaše matka přitažlivější než vy, je to problém Mít krásnou maminku je super. Není nad to, když si rozumíte a ostatní vám závidí, že máte matku k světu. Jenže pak nastává problém, když je vaše matka více sexy než vy...Jistě znáte následující nepříjemné situace ze života.
Článek
Vaše tělo vám vysílá důležité signály, umíte je správně číst?
Vaše tělo vám vysílá důležité signály, umíte je správně číst? Hádky s partnerem nebo matka, která vám do všeho mluví, dokážou otrávit život. Bohužel doslova! Pátraly jsme, jestli za vašimi věčnými angínami a záněty nestojí i něco víc než jen viry a nachlazení.