Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou

Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou Zdroj: Shutterstock

Říká se, že největší jistotu v našich životech nám poskytují rodiče a partner. Že to nemusí být zas tak úplná pravda, se bohužel náhodou dozvěděla jedna žena, která se ostatním se svým šokujícím rodinným tajemstvím svěřila na sociální síti Reddit. O co konkrétně šlo? Tuto ženu podváděl její manžel celých 22 let s její vlastní matkou!

Manžel nasadil ženě parohy s její vlastní matkou

O velmi zvláštních rodinných vztazích informoval portál Tyla. Žena, které její manžel nasadil parohy s její vlastní matkou, si myslela, že žije ve spokojeném partnerském vztahu. S dotyčným chodila od 15 let, v 17 letech s ním otěhotněla a v 18 letech si jej vzala.

Aby se mladým manželům ještě spokojeněji žilo, nastěhovali se do domu ženiných rodičů. Následně společně zplodili další čtyři děti a zdálo se, že prožívají nádherné rodinné štěstí. Jenže chyba lávky.

Zdroj: Shutterstock Manželství bylo naoko velmi idylické

Kromě starostlivosti o děti si manželé užívali intenzivně sami sebe. Věnovali se naplno intimnímu životu, chodili na rande, kupovali si dárky a nehádali se. Vše vypadalo velmi idylicky, jenže v jeden moment se to naprosto pokazilo.

Když jednou přišla žena z nákupu dříve domů, načapala svého manžela přímo při sexu se svou vlastní matkou. “Moje matka na mě křičela, ať vypadnu z “jejich” ložnice. To se mnou otřáslo ještě víc,” napsala na Redditu podvedená žena.

Zdroj: Shutterstock Aféra mezi ženinou matkou a manželem měla šokující dohru

Následně se žena dozvěděla, že jejího manžela její matka svedla hned poté, co se k nim nastěhovali před 22 lety do domu. Od té doby spolu měli nechráněný sex alespoň jednou za měsíc.

“Byla jsem z toho naprosto zděšena, protože tato časová osa napovídala tomu, že dvojčata mých rodičů a nejmladší bratr by mohli být mého manžela,” popsala žena své trápení. Následně DNA testy skutečně odhalily, že dvojčata jsou biologické děti jejího manžela, čímž se tato nepochopitelná zrada od nejbližších ještě více prohloubila.

Po provalení šokující aféry trvající 22 let žena svého manžela vyhodila z domu. Její otec zase vyhodil její mámu. Podvedená žena má v současné době vlivem nadměrného stresu, který prožila, zdravotní problémy. Navštěvuje proto terapie, aby se z posttraumatického stresového syndromu vymanila a mohla zase svobodně dýchat a žít. 

Zdroj: Tyla.com, Femm.interez.sk
Autor:
Publikováno: 7. 6. 2023 11:24 Nahlásit obsah