Kategorie Matka a dcera

Článek
Maminka odmítá odvšivit dítě, protože je veganka. Příčí se jí zabíjet vše živé
Maminka odmítá odvšivit dítě, protože je veganka. Příčí se jí zabíjet vše živé Měly někdy vaše děti vši? Anebo jste s těmito parazity bojovali vy sami? Potom jistě víte, jak je odvšivení náročné pro celou rodinu a že jde leckdy o běh na dlouhou trať. Možná vás v tomto směru nadzvedne přístup jedné australské maminky, která odmítá odvšivit své dítě, protože je veganka. Příčí se jí totiž zabíjet vše živé.
Článek
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou Říká se, že největší jistotu v našich životech nám poskytují rodiče a partner. Že to nemusí být zas tak úplná pravda, se bohužel náhodou dozvěděla jedna žena, která se ostatním se svým šokujícím rodinným tajemstvím svěřila na sociální síti Reddit. O co konkrétně šlo? Tuto ženu podváděl její manžel celých 22 let s její vlastní matkou!
Článek
Minisukně, krátké topy a vyzývavé pózy. 2letou holčičku prezentuje její matka na Instagramu skutečně otřesným způsobem
Minisukně, krátké topy a vyzývavé pózy. 2letou holčičku prezentuje její matka na Instagramu skutečně otřesným způsobem Lidé na sociálních sítích jsou zděšení z matky, která obléká svou 2letou dceru do luxusních outfitů určených spíš pro teenagery nebo dospělé ženy. Holčička prezentující se jako “queenkye.18” často nosí minisukně, krátké topy a obtažené oblečení. Nechybí ani vyzývavé pózy. Spíš než obdiv její matka na sociálních sítích schytává oprávněnou kritiku.
Článek
Dcera Moniky Bagárové je malá parádnice. Se svou maminkou se předvedla ve výrazné rtěnce
Dcera Moniky Bagárové je malá parádnice. Se svou maminkou se předvedla ve výrazné rtěnce Dcera Moniky Bagárové, Ruminka, roste jako z vody. Tato roztomilá holčička, která za pár týdnů oslaví již třetí narozeniny, je parádnice po mamince. Dokazují to i nejnovější instagramové posty Moniky Bagárové. V jednom z nich zpěvačka sdílela společné selfie s Ruminkou, na které mají obě dvě výraznou červenou rtěnku.
Článek
Každodenní trénink, dětská miss a modeling: Z toho, co chce matka po své 6leté dceři, budete zděšení
Každodenní trénink, dětská miss a modeling: Z toho, co chce matka po své 6leté dceři, budete zděšení Zatímco si jiné šestileté dívenky hrají se svými kamarádkami s panenkami nebo běhají po hřišti, americká holčička Kynlee Heiman musí každý den dřít v tělocvičně. Kromě gymnastiky se intenzivně věnuje modelingu a pravidelně se účastní soutěží dětské miss. Popravdě, lidé jsou z přístupu její matky zděšeni.
Článek
Olga Lounová vzala dvouměsíční dcerku Arianne na hodinu tance. Podívejte se, jak je malá holčička roztomilá
Olga Lounová vzala dvouměsíční dcerku Arianne na hodinu tance. Podívejte se, jak je malá holčička roztomilá Zpěvačka Olga Lounová si užívá nově nabytého mateřství plnými doušky. 41letá maminka se už dva měsíce s láskou stará o dceru Arianne. Tátou roztomilé holčičky je zpěvaččin partner Jan Kregl. Pyšní rodiče na svou Arianne rozhodně nedají dopustit. Tentokrát ji s sebou vzali na hodinu tance, odkud Olga Lounová postovala fotky na Instagramu.
Článek
Maminka sdílela na Instagramu seznam dárků, které chce její dcera k Vánocům. Některé sledující tím velmi pobouřila
Maminka sdílela na Instagramu seznam dárků, které chce její dcera k Vánocům. Některé sledující tím velmi pobouřila Štědrý večer pomalu klepe na dveře. Aby rodiče věděli, co koupit dětem k Vánocům, nechávají často své ratolesti psát dopis pro Ježíška nebo rovnou ucelený seznam vánočních přání. U této příležitosti sdílela australská influencerka Roxa Jacenko seznam dárků, které chce její dcera pod stromeček. A pořádně tím rozbouřila vody Instagramu.
Článek
Monika Bagárová vyrazila s Ruminkou na Maledivy. Zpěvačce to v plavkách neskutečně sluší
Monika Bagárová vyrazila s Ruminkou na Maledivy. Zpěvačce to v plavkách neskutečně sluší Monika Bagárová si splnila svůj sen. Společně s dcerkou Ruminkou vycestovala za exotikou na souostroví Maledivy, kde si užívá v luxusním resortu. Fotky z exotického ráje pravidelně sdílí i na svém Instagramu. Kromě společných fotek s Ruminkou Monika své sledující potěšila i fotkami v plavkách, na kterých vynikly její dokonalé křivky.
(10) Načíst více