Kategorie Matka a dcera

Článek
Každodenní trénink, dětská miss a modeling: Z toho, co chce matka po své 6leté dceři, budete zděšení
Každodenní trénink, dětská miss a modeling: Z toho, co chce matka po své 6leté dceři, budete zděšení Zatímco si jiné šestileté dívenky hrají se svými kamarádkami s panenkami nebo běhají po hřišti, americká holčička Kynlee Heiman musí každý den dřít v tělocvičně. Kromě gymnastiky se intenzivně věnuje modelingu a pravidelně se účastní soutěží dětské miss. Popravdě, lidé jsou z přístupu její matky zděšeni.
Článek
Olga Lounová vzala dvouměsíční dcerku Arianne na hodinu tance. Podívejte se, jak je malá holčička roztomilá
Olga Lounová vzala dvouměsíční dcerku Arianne na hodinu tance. Podívejte se, jak je malá holčička roztomilá Zpěvačka Olga Lounová si užívá nově nabytého mateřství plnými doušky. 41letá maminka se už dva měsíce s láskou stará o dceru Arianne. Tátou roztomilé holčičky je zpěvaččin partner Jan Kregl. Pyšní rodiče na svou Arianne rozhodně nedají dopustit. Tentokrát ji s sebou vzali na hodinu tance, odkud Olga Lounová postovala fotky na Instagramu.
Článek
Maminka sdílela na Instagramu seznam dárků, které chce její dcera k Vánocům. Některé sledující tím velmi pobouřila
Maminka sdílela na Instagramu seznam dárků, které chce její dcera k Vánocům. Některé sledující tím velmi pobouřila Štědrý večer pomalu klepe na dveře. Aby rodiče věděli, co koupit dětem k Vánocům, nechávají často své ratolesti psát dopis pro Ježíška nebo rovnou ucelený seznam vánočních přání. U této příležitosti sdílela australská influencerka Roxa Jacenko seznam dárků, které chce její dcera pod stromeček. A pořádně tím rozbouřila vody Instagramu.
Článek
Monika Bagárová vyrazila s Ruminkou na Maledivy. Zpěvačce to v plavkách neskutečně sluší
Monika Bagárová vyrazila s Ruminkou na Maledivy. Zpěvačce to v plavkách neskutečně sluší Monika Bagárová si splnila svůj sen. Společně s dcerkou Ruminkou vycestovala za exotikou na souostroví Maledivy, kde si užívá v luxusním resortu. Fotky z exotického ráje pravidelně sdílí i na svém Instagramu. Kromě společných fotek s Ruminkou Monika své sledující potěšila i fotkami v plavkách, na kterých vynikly její dokonalé křivky.
Článek
Charlotte Štiková zhubla do krásy. Tajemstvím její proměny je dieta a cvičení
Charlotte Štiková zhubla do krásy. Tajemstvím její proměny je dieta a cvičení Neuvěřitelná proměna Charlotty Štikové všem bere dech. Mladší sestra Ornelly Koktové dokázala za 10 měsíců shodit neuvěřitelných 40 kilogramů. Charlotta Štiková prozradila, že za její proměnou stojí zejména změna jídelníčku a pravidelný pohyb. Její matka Monika Štiková jí však na sociálních sítích vpálila, že má spíš podvázaný žaludek.
Článek
Maminku naštval domácí úkol z dějepisu, který dostala její dcera. Názory na zadání se však různí
Maminku naštval domácí úkol z dějepisu, který dostala její dcera. Názory na zadání se však různí Když si britská maminka žačky osmého ročníku ZŠ přečetla, co za domácí úkol dostala její dcera z dějepisu, velmi ji to zaskočilo a zároveň rozzlobilo. O zvláštním přístupu učitelky tato žena informovala na britském maminkovském fóru, kde rozpoutala vášnivou diskuzi. V čem byl problém? Její dcera dostala za úkol vymyslet nový nástroj na mučení.
Článek
Agáta Hanychová učí dceru Miu třídit odpad. Podívejte se, jak to čtyřleté holčičce jde
Agáta Hanychová učí dceru Miu třídit odpad. Podívejte se, jak to čtyřleté holčičce jde Plasty, papír a sklo třídí v Česku pravidelně až 90 procent českých domácností. Že třídit odpad je základ, ostatně vysvětluje své čtyřleté dcerce také Agáta Hanychová. Jak modelka ukázala na Instagramu, malá Mia při této činnosti své mamince velmi ráda pomáhá.
(6) Načíst více