Kategorie Matka a dcera

Článek
Maminku naštval domácí úkol z dějepisu, který dostala její dcera. Názory na zadání se však různí
Maminku naštval domácí úkol z dějepisu, který dostala její dcera. Názory na zadání se však různí Když si britská maminka žačky osmého ročníku ZŠ přečetla, co za domácí úkol dostala její dcera z dějepisu, velmi ji to zaskočilo a zároveň rozzlobilo. O zvláštním přístupu učitelky tato žena informovala na britském maminkovském fóru, kde rozpoutala vášnivou diskuzi. V čem byl problém? Její dcera dostala za úkol vymyslet nový nástroj na mučení.
Článek
Agáta Hanychová učí dceru Miu třídit odpad. Podívejte se, jak to čtyřleté holčičce jde
Agáta Hanychová učí dceru Miu třídit odpad. Podívejte se, jak to čtyřleté holčičce jde Plasty, papír a sklo třídí v Česku pravidelně až 90 procent českých domácností. Že třídit odpad je základ, ostatně vysvětluje své čtyřleté dcerce také Agáta Hanychová. Jak modelka ukázala na Instagramu, malá Mia při této činnosti své mamince velmi ráda pomáhá.
Článek
Dcera Kateřiny Brožové vyrostla do krásy. Co vše zdědila po své slavné mamince?
Dcera Kateřiny Brožové vyrostla do krásy. Co vše zdědila po své slavné mamince? Dcera Kateřiny Brožové, Kateřina Tomanová, už dávno není malou holčičkou. Že čas letí jako voda, se slavná blonďatá herečka pochlubila také na Instagramu. Kateřina Brožová zveřejnila aktuální selfie se svou dnes již dvacetiletou dcerou a všem spadla brada. Je evidentní, že v tomto případě opravdu jablko nespadlo daleko od stromu.
Článek
Internet je v šoku z toho, co udělala matka dítěti. Své malé holčičce nalepila umělé nehty
Internet je v šoku z toho, co udělala matka dítěti. Své malé holčičce nalepila umělé nehty Portál The Sun informoval o případu matky, která na sociální síti Reddit sdílela fotku rukou své malé dcerky batolecího věku. Tento snímek mezi diskutujícími vyvolal obrovské pohoršení. Z jakého důvodu? Holčička měla nalepené umělé nehty, které byly delší než její prstíky.
Článek
Dcera Moniky Bagárové oslavila 8 měsíců. Co myslíte, na koho je Rumia podobná?
Dcera Moniky Bagárové oslavila 8 měsíců. Co myslíte, na koho je Rumia podobná? Monika Bagárová vkládá pravidelně na Instagram fotky své rozkošné dcerky. Mezi svými fanoušky tak vyvolává debaty o tom, na koho je Rumia více podobná. Jestli na mámu Moniku, nebo tátu, MMA zápasníka Machmuda Muradova. Malá Rumia nedávno oslavila 8 měsíců a podle fotek na Instagramu je jasné, že se v ní tatínek nezapře.
Článek
Vzpomínáte na ženu, která porodila v 66 letech? Rumunka Adriana Iliescu má nyní 82 let a je skvělou matkou
Vzpomínáte na ženu, která porodila v 66 letech? Rumunka Adriana Iliescu má nyní 82 let a je skvělou matkou V roce 2005 svět obletěla zpráva o 66leté Rumunce Adrianě Iliescu, která ve vysokém věku porodila zdravé dítě. I když ji spousta lidí kritizovala za nerozvážnost, tato nejstarší matka na světě si své pozdní mateřství vychutnává plnými doušky. A to už 16 let. Jak se jí a její 16leté dceři daří?
Článek
Naděždu Bušujevu matka věznila 26 let, aby ji ochránila před vnějším světem. Ani teď však svůj život změnit nechce
Naděždu Bušujevu matka věznila 26 let, aby ji ochránila před vnějším světem. Ani teď však svůj život změnit nechce Ruskem hýbe skandál, ke kterému došlo na venkově poblíž města Nižnij Novgorod. 42letou Naděždu Bušujevu zde držela její matka pod zámkem celých 26 let. Naděžda byla zavřená v domě od roku 1994, kdy vyšla školu. A to s výjimkou roku 2006, kdy musela zavítat k lékaři.
Článek
Mámy, tyto věto nikdy neříkejte svým dospělým dcerám: Vašemu vztahu rozhodně neprospějí
Mámy, tyto věto nikdy neříkejte svým dospělým dcerám: Vašemu vztahu rozhodně neprospějí Nejvíce nám mohou ublížit lidé, kteří nám jsou nejblíž. O vztahu matek a jejich dospělých dcer by se mohly psát sáhodlouhé romány. I když mezi sebou mají silné pouto, často mezi nimi bývají velké neshody. Pro svou mámu zkrátka budete stále ta malá holčička. Jaké věty, které rozhodně nepřinesou nic pozitivního, by si vaše máma měla odpustit?