Monika Bagárová vyrazila s Ruminkou na Maledivy. Zpěvačce to v plavkách neskutečně sluší

Monika Bagárová vyrazila s Ruminkou na Maledivy. Zpěvačce to v plavkách neskutečně sluší Zdroj: Profimedia

Monika Bagárová si splnila svůj sen. Společně s dcerkou Ruminkou vycestovala za exotikou na souostroví Maledivy, kde si užívá v luxusním resortu. Fotky z exotického ráje pravidelně sdílí i na svém Instagramu. Kromě společných fotek s Ruminkou Monika své sledující potěšila i fotkami v plavkách, na kterých vynikly její dokonalé křivky.

“Maledivy, splněný sen,” okomentovala 28letá Monika Bagárová své instagramové fotky z dovolené. Svým sledujícím na jednotlivých snímcích představila průzračnou vodu, prázdné písčité pláže i luxusní resort uprostřed exotického ráje, kam by se chtěl podívat každý.

Po rozchodu s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem tráví Monika všechen čas se svou dcerou Ruminkou, která je pro ni nejdůležitějším člověkem na světě. A právě se svou malou holčičkou si Monika vyrazila vychutnávat krásy exotického ráje.

Že si to na Maledivách skutečně užívají, ukazuje zpěvačka i na svém Instagramu. Pravidelně postuje společné fotky s Ruminkou, z nichž některé mají hashtag #withmylove (s mojí láskou).

Monika Bagárová postovala na Instagramu také několik odvážných fotek v plavkách, kterými potěšila zvláště své sledující z řad mužů. Monice, která se pyšní dokonalými křivkami, to i po porodu v plavkách nesmírně sluší. Za to, jak perfektně vypadá, ji ostatně pochválili také její instagramoví příznivci.

“Ta postava! Nechápu! Můžete si jako mamina pískat, vypadáte úžasně.”, “Ty jsi ta nejkrásnější žena a máma, co jsem kdy viděla.”, “Moni, seš luxusní!”, “Taková top postavička. Nechápu a obdivuju!” Objevilo se například v pochvalných komentářích.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika

Autor:
Publikováno: 29. 8. 2022 13:32 Nahlásit obsah