Kategorie Maledivy

Článek
Simona Krainová jako Pamela z Pobřežní hlídky: Podívejte se, jak jí to sekne
Simona Krainová jako Pamela z Pobřežní hlídky: Podívejte se, jak jí to sekne Modelka a influencerka Simona Krainová ještě nedávno vylepšovala své tělo na detoxikačním programu na Srí Lance. Tentokrát nejen s manželem, ale i se dvěma syny odcestovala na exotické Maledivy. Zde Simona Krainová pořídila fotku v červených jednodílných plavkách, v nichž podle mnohých vypadá jako Pamela Anderson z Pobřežní hlídky.
Článek
Eva Perkausová se vrátila z Malediv. Kvůli nucené 14denní karanténě strávila v exotickém ráji měsíc
Eva Perkausová se vrátila z Malediv. Kvůli nucené 14denní karanténě strávila v exotickém ráji měsíc Vnadná moderátorka Eva Perkausová si oddechla. Po měsíci na exotických Maledivách v pátek 26. února přiletěla s přítelem Ivanem Heckem konečně do Česka. Hvězda Hlavních zpráv CNN Prima strávila posledních 14 dní na Maledivách v nucené karanténě. Evu Perkausovou v Česku ještě čeká 5denní karanténa a poté bude “volná”.
Článek
Eva Perkausová zůstala na Maledivách ve 14denní karanténě. Její přítel má covid-19
Eva Perkausová zůstala na Maledivách ve 14denní karanténě. Její přítel má covid-19 Eva Perkausová napsala na Instagramu, že si svou dovolenou na exotických Maledivách musí prodloužit o celých 14 dnů. Jak ukázaly PCR testy, její partner Ivan Hecko je covid pozitivní. Pár tak aktuálně tráví 14denní povinnou karanténu uprostřed exotického ráje. Evu Perkausovou a jejího partnera pak následně čeká ještě přetestování na koronavirus.
Článek
Patricie Pagáčová je těhotná. Hvězda seriálů Ulice a Sestřičky předvedla těhotenské bříško na Instagramu
Patricie Pagáčová je těhotná. Hvězda seriálů Ulice a Sestřičky předvedla těhotenské bříško na Instagramu Babyboom mezi českými celebritami pokračuje dál. Narození svého prvního dítěte oznámila na Instagramu také herečka Patricie Pagáčová, kterou jistě znáte i pod jejím dívčím příjmením Solaříková. I když na miminku se svým manželem Tiborem Pagáčem nepracovali úmyslně, říká, že nejkrásnější věci v životě jsou právě ty neplánované.
Článek
Eva Perkausová si užívá na Maledivách. Svůj Instagram zaplnila fotkami v plavkách
Eva Perkausová si užívá na Maledivách. Svůj Instagram zaplnila fotkami v plavkách Oblíbená moderátorka Eva Perkausová odletěla se svým partnerem Ivanem před mrazy, sněhem a ledovkou za sluníčkem. Aktuálně se koupe v tyrkysovém moři a opaluje na písečné pláži na exotických Maledivách. A nezapomíná o tom informovat na svém Instagramu, kde se svým fanouškům ukazuje nejen v plavkách.
Článek
Jezero u Novosibirsku má přezdívku ruské Maledivy. Vábí Instagrammery na tyrkysovou vodu, která je však toxická
Jezero u Novosibirsku má přezdívku ruské Maledivy. Vábí Instagrammery na tyrkysovou vodu, která je však toxická Tyrkysově modrá voda a bílý písek. Jezero poblíž ruského města Novosibirsk připomíná exotické Maledivy. Právě proto láká davy mladých lidí, aby si zde pořídili několik trendy snímků na Instagram. Za podmanivou krásou se však skrývá nebezpečí. Jezero je ve skutečnosti skládkou odpadu, a právě obsažené chemikálie způsobují jeho netypické zbarvení.