Patricie Pagáčová je těhotná. Hvězda seriálů Ulice a Sestřičky předvedla těhotenské bříško na Instagramu

Patricie Pagáčová je těhotná. Hvězda seriálů Ulice a Sestřičky předvedla těhotenské bříško na Instagramu Zdroj: Instagram.com @patricie.pagacova

Babyboom mezi českými celebritami pokračuje dál. Narození svého prvního dítěte oznámila na Instagramu také herečka Patricie Pagáčová, kterou jistě znáte i pod jejím dívčím příjmením Solaříková. I když na miminku se svým manželem Tiborem Pagáčem nepracovali úmyslně, říká, že nejkrásnější věci v životě jsou právě ty neplánované.

Herečka Patricie Pagáčová, dříve Solaříková, v seriálu Sestřičky těhotenství pouze předstírá, ve skutečném životě je ale v radostném očekávání. Jak tato seriálová hvězda, která se proslavila rolí Terezy Jordánové v nekonečném seriálu Ulice, oznámila na Instagramu, se svým manželem Tiborem Pagáčem čekají prvního potomka.

Tuto radostnou zprávu pojala Patricie Pagáčová vskutku originálně. Na Instagramu sdílela fotku v plavkách, ze kterých jí vykukuje malé těhotenské bříško. Snímek vznikl nedávno na exotických Maledivách. Vzhledem k tomu, že herečku zanedlouho čekají mateřské povinnosti, byla pro ni tato dovolená u moře na delší dobu asi poslední.

“Pro všechny “Já to věděl/a” a Já to říkal/a”, měli jste pravdu! Přej se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout poslední dovolenou ve dvou. Tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuju vám všem, co jste tady se mnou,” oznámila oblíbená herečka radostnou novinku na svém Instagramu.

Patricie Pagáčová (dříve Solaříková) se na miminko se svým manželem Tiborem Pagáčem už velmi těší. I když společné manželství uzavřeli již před dvěma lety, děťátko však ještě neplánovali. Jenže člověk míní a život mění.

Tuto oblíbenou herečku a moderátorku si kromě seriálu Ulice jistě pamatujete i jako porotkyni v SuperStar nebo jako moderátorku pořadu Jak to vidí MasterChef 2019. Aktuálně ji můžete stále vidět v seriálu Sestřičky (dříve Modrý kód), kde hraje postavu Laury. Patricie Pagáčová se však nyní připravuje ještě na důležitější roli. A to na roli maminky.

Autor:
Publikováno: 11. 2. 2021 09:36 Nahlásit obsah