Nejméně věrné ženy podle horoskopu. Těmto znamením zvěrokruhu není cizí flirtování ani bokovka

Nejméně věrné ženy podle horoskopu. Těmto znamením zvěrokruhu není cizí flirtování ani bokovka Zdroj: Shutterstock

Věrnost je základem pevného a spokojeného partnerského vztahu. Některé ženy se však neřadí do kategorie těch nejvěrnějších partnerek a za tuto jejich povahovou vlastnost může i znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodily. Která ženy tedy patří k těm nejméně věrným podle horoskopu?

Ženy ve znamení Berana se bez rozmyslů řídí srdcem

O ženách narozených ve znamení Berana je známo, že jsou velmi netrpělivé. Nad svými činy navíc příliš nepřemýšlejí a jdou za tím, co jejich srdce chce. Pokud se jim naskytne příležitost a ony ji chtějí využít, jdou za ní bez ohledu na to, aby myslely na svého stávajícího partnera. 

Zdroj: Shutterstock Ženy ve znamení Blíženců dělají impulzivní rozhodnutí

Výrazné sklony k nevěře mají i ženy narozené ve znamení Blíženců. Milují totiž zábavu, jsou společenské a svým chováním k sobě přitahují i další potenciální protějšky. Ženy ve znamení Blíženců často dělají velmi impulzivní rozhodnutí. Pokud se jim naskytne vhodná příležitost a chtějí-li ze svého života vytěsnit nudu, mnohdy svého partnera podvedou.

Ženy ve znamení Vodnáře milují nezávazné flirtování

Jaké další znamení zvěrokruhu patří k nejméně věrným? Jsou to ženy ve znamení Vodnáře. Vodnářky jsou nezávislé a, i když se nacházejí ve vztahu, lpí na své volnosti a svobodě. Flirtování považují za neškodný koníček, kterým si zpestřují všední dny. A pokud mají pocit, že je už jejich současný partnerský vztah nudí, bez okolků z něj utečou za něčím zábavnějším.

Zdroj: Shutterstock Ženy ve znamení Lva hledají lásku jinde, pokud ji nemají od svého partnera

Flirtování a nevěra nejsou pro ženy narozené ve znamení Lva rozhodně prvoplánové. Platí ale, že Lvice chtějí být středem pozornosti i v partnerském vztahu. Pokud mají pocit, že se jim partner dostatečně nevěnuje, začnou lásku a pozornost hledat jinde. A to nejen prostřednictvím nezávazného flirtu, ale také bokovky.

Zdroj: Eastrohelp.com, Timesofindia.indiatimes.com

Autor:
Publikováno: 28. 7. 2023 09:29 Nahlásit obsah