Flob: Trendy dámský účes současnosti, který vás dostane svou jednoduchostí

Flob: Trendy dámský účes současnosti, který vás dostane svou jednoduchostí Zdroj: Shutterstock

Zajímá vás, jaký dámský střih frčí letošní jaro? Je to jednoznačně flob, který lze přirovnat k delšímu rovnému bobu neboli mikádu. Tento účes sluší prakticky každé ženě s rovnými vlasy a jeho benefitem také je, že jej může nosit žena jakéhokoliv věku.

Bob neboli mikádo patří k dámským střihům, které jsou nadčasové a budou vždy in. Minulý rok byl mezi ženami v oblibě dlouhý bob neboli lob. S příchodem teplého jarního počasí můžeme v roce 2022 přivítat další variantu mikáda. 

Mezi vlasové trendy roku 2022 se řadí konkrétně flob, což je plochá, rovná a uhlazená varianta dlouhého bobu (mikáda). Pro flob je dále typická pěšinka uprostřed hlavy nebo na boku, tento střih je tedy bez ofiny.

I když jste pravděpodobně o účesu zvaném flob ještě neslyšela, rozhodně nejde o nový vlasový styl. Tento střih se nosí již dlouho, ovšem v současné době zažívá velký boom.

Flob je rovné a uhlazené dlouhé mikádo, které můžete nosit nejen volně, ale také pečlivě upravené za ušima.

Velkým benefitem tohoto trendy střihu roku 2022 je, že se velmi snadno udržuje. Stačí své vlasy učesat, uhladit pomocí stylingového přípravku a vyrazit ven.

Máte delší nebo středně dlouhé vlasy a uvažujete, že půjdete do flobu? Myslete na to, že se ve výsledném střihu nemusíte cítit dobře. Máte-li proto možnost, nejprve si vyzkoušejte paruku ve střihu flobu, díky čemuž zjistíte, zda vám tento vlasový střih sluší, nebo ne.

Zdroj: Popsugar.co.uk, Shampoolounge.com
Autor:
Publikováno: 3. 3. 2022 11:45 Nahlásit obsah