Rozchod: Štěpánka a Pavel ze Svatby na první pohled už netvoří pár

Rozchod: Štěpánka a Pavel ze Svatby na první pohled už netvoří pár Zdroj: Shutterstock

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk byli jediným párem, který to dal během televizní reality show Svatba na první pohled skutečně dohromady. Bohužel, jak oznámili na sociálních sítích, po několika měsících vztahu se rozešli. Proč jim to nevyšlo?

Vypadalo to, že pro potetovanou a ráznou Štěpánku Hadenovou a stále pozitivně naladěného Pavla Dleska byla účast v televizním pořadu Svatba na první pohled zlomovým okamžikem jejich životů. Jenže vztahoví experti této reality show se nestrefili ani v jejich případě.

Jak Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk informovali na sociálních sítích, po vzájemném uvážení se rozcházejí, ale stále zůstávají kamarády. “Strávili jsme spolu nějaký čas, vše bylo hezké, ale teď jdeme od sebe a zůstáváme jako kamarádi," uvedla televizní nevěsta s televizním ženichem ve společném prohlášení.

31letá Štěpánka a 38letý Pavel si už během natáčení Svatby na první pohled neskutečně sedli. Sami potvrdili, že jejich následný partnerský vztah rozhodně nebyl naoko, ale že to spolu skutečně mysleli vážně. Jenže bohužel, láska mezi nimi vyprchala.

“Vážíme si podpory všech, je to moc hezké a nechceme, aby si někdo myslel, že jsme spolu jenom tak, ale ve skutečnosti pár vůbec nejsme. Takhle to vůbec nebylo. Byli jsme doteď spolu normálně a po tom všem, co jsme spolu prožili, jsme se shodli, že jsme stejní, ale ne úplně stejní,” potvrdili společně na sociálních sítích Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk, kteří v jednu dobu svého vztahu nevylučovali, že se v budoucnu vezmou a budou mít děti.

Jenže člověk míní a život mění. Snad nejoblíbenější a nejsympatičtější pár ze Svatby na první pohled už je definitivně minulostí. Co byl hlavní důvod toho, že se Štěpánka a Pavel společně domluvili na rozchodu?

“Každý máme různé pohledy a názory na život. Zůstaneme spolu jako kamarádi, budeme se dál vídat, ale bude to na bázi přátelství, ne vztahu. Já jsem ta víc ujetá, řekněme pravdu. Já jsem velkej blázen a Pája potřebuje větší klid. Nebudeme na sebe kydat hnůj a špínu, vážíme si veškeré podpory,” dodala oblíbená dvojice ve společném prohlášení s tím, že mezi sebou rozhodně nehodlají pálit mosty, ale že chtějí zůstat i nadále v kontaktu.

Autor:
Publikováno: 28. 4. 2021 10:45 Nahlásit obsah