Kategorie Svatba na první pohled

Článek
Natália Mykytenko předvedla, jak si formuje postavu. Cvičí pole dance neboli tanec u tyče
Natália Mykytenko předvedla, jak si formuje postavu. Cvičí pole dance neboli tanec u tyče Natália Mykytenko, kterou si jistě pamatujete z reality show Svatba na první pohled, má dokonalou postavu. Krásné tělo však nemá zadarmo a jak dokazují její instagramové příspěvky, tvrdě na něm maká. Jelikož se od 17. května otevírají vnitřní sportoviště a posilovny, má Natálka důvod k radosti. Může se opět věnovat svému milovanému pole dance.
Článek
Rozchod: Štěpánka a Pavel ze Svatby na první pohled už netvoří pár
Rozchod: Štěpánka a Pavel ze Svatby na první pohled už netvoří pár Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk byli jediným párem, který to dal během televizní reality show Svatba na první pohled skutečně dohromady. Bohužel, jak oznámili na sociálních sítích, po několika měsících vztahu se rozešli. Proč jim to nevyšlo?
Článek
Ženich Radek Stöber ze Svatby na první pohled konečně našel pravou. S novou partnerkou již bydlí
Ženich Radek Stöber ze Svatby na první pohled konečně našel pravou. S novou partnerkou již bydlí Pamatujete si na fiktivního ženicha Radka Stöbera, který byl jedním z protagonistů televizního pořadu Svatba na první pohled? Tento muž marně toužil po lásce, kterou mu jeho fiktivní manželka Simona Míková nebyla schopná dát. Jak se má Radek Stöber dnes? Zdá se, že má po svém boku konečně pravou ženu, která jej miluje.
Článek
Natálka ze Svatby na první pohled podstoupila další estetický zákrok. Umělá prsa jí nestačí
Natálka ze Svatby na první pohled podstoupila další estetický zákrok. Umělá prsa jí nestačí Hvězda reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko podstoupila letos v únoru plastickou operaci ňader, která si nechala zvětšit na číslo čtyři. Nová silikonová prsa této krásce zřejmě nestačí. Služeb estetické kliniky totiž využívá znovu. Co na sobě mění tentokrát?
Článek
Štěpánka ze Svatby na první pohled má novou image. Podívejte se, jak jí to sluší
Štěpánka ze Svatby na první pohled má novou image. Podívejte se, jak jí to sluší Sympatická Štěpánka Hadenová se díky televizní reality show Svatba na první pohled proměnila v celebritu. Tato nejoblíbenější televizní nevěsta všechny dostala svým jedinečným smyslem pro humor, otevřeností a nadhledem. Štěpánka ze Svatby na první pohled nyní překvapila i na svém Instagramu. Výrazně totiž změnila svou image.
Článek
Natálka ze Svatby na první pohled má nová prsa velikosti čtyři. Plastiku podstoupila začátkem února
Natálka ze Svatby na první pohled má nová prsa velikosti čtyři. Plastiku podstoupila začátkem února Zajímá vás, jak se v současnosti má Natálka ze Svatby na první pohled? Ukrajinská kráska Natália Mykytenko si aktuálně nechala udělat silikonová prsa. Novými ňadry ve vysněné velikosti čtyři se nyní pochlubila na svém Instagramu. Co říkáte, sluší jí to?