Natálka ze Svatby na první pohled podstoupila další estetický zákrok. Umělá prsa jí nestačí

Natálka ze Svatby na první pohled podstoupila další estetický zákrok. Umělá prsa jí nestačí Zdroj: Shutterstock

Hvězda reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko podstoupila letos v únoru plastickou operaci ňader, která si nechala zvětšit na číslo čtyři. Nová silikonová prsa této krásce zřejmě nestačí. Služeb estetické kliniky totiž využívá znovu. Co na sobě mění tentokrát?

Ukrajinská kráska Natália Mykytenko se proslavila účastí v televizní reality show Svatba na první pohled. Pohledná 23letá blondýnka se v tomto pořadu naoko vdala za 37letého podnikatele Františka Gebra. Jak sama Natálka později prozradila, jejich vztah byl pouhou hrou pro televizní diváky.

Natálka ze Svatby na první pohled budila velké kontroverze již během účinkování v reality show, kontroverzní celebritou pro mnohé zůstává i v současnosti. Ač má pouhých 23 let, letos v únoru si nechala zvětšit svá prsa na velikost čtyři.

Pouze u silikonových výplní však nezůstala. Jak Natália Mykytenko zveřejnila na svém Instagramu, nyní má v plánu další zákrok. Jakým způsobem tedy tentokrát využívá služeb estetické kliniky?

“Konečně přišla řada na moje méně oblíbené jizvy pod očima, které mám od dětství. S paní doktorkou jsme se domluvili, že nejdříve zkusíme pouze zlehka a poté kdyžtak přidáme. Uvidíme jak na to zareaguji, přece jenom je to moje první estetická úprava. Jinak pod oči jsme dávaly Belotero Soft (pod každé oko 0,2 ml), tu nejjemnější výplň, protože jsme nechtěly dodávat objem, který nepotřebujeme, chtěly jsme jen dorovnat lineární prohlubně, které se mi od očních víček táhly až na tváře a při některém úhlu byly vidět,” vysvětlila Natálka ve svém instagramovém příspěvku.

Natália Mykytenko se kvůli botoxu, který podstoupila a ještě s ohledem na výsledek pravděpodobně bude podstupovat, nedočkala od svým instagramových fanoušků pouze podpory. Mnozí jí začali vyčítat, že tyto estetické úpravy nemá v tak mladém věku vůbec zapotřebí a že tím zbytečně ničí svou přirozenou krásu. Její příznivci také uvedli, že se bojí toho, aby se jim Natálka ze Svatby na první pohled neproměnila před očima a aby z ní nakonec nebyla další plastiková Barbie.

Autor:
Publikováno: 9. 3. 2021 12:00 Nahlásit obsah