Kategorie Botox

Článek
Zuzana Belohorcová otevřeně o estetických zákrocích. Prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled
Zuzana Belohorcová otevřeně o estetických zákrocích. Prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled Influencerka, playmate a moderátorka Zuzana Belohorcová vypadá na svých 46 let opravdu neskutečně. Nejen, že cvičí a zdravě se stravuje. Netají se rovněž tím, že pravidelně podstupuje estetické zákroky. Během své nedávné návštěvy Slovenska podstoupila celkem tři úpravy svého těla. O těchto zákrocích se detailněji rozepsala na svém Instagramu.
Článek
Monika Marešová přiznala, že pravidelně postupuje botox. Co dalšího si nechala na obličeji vylepšit?
Monika Marešová přiznala, že pravidelně postupuje botox. Co dalšího si nechala na obličeji vylepšit? Manželka hvězdného moderátora Leoše Mareše, módní influencerka Monika Marešová, je ženou, která dbá o svůj zevnějšek. Ačkoliv letos v březnu oslavila již 41. narozeniny, stále vypadá perfektně. Vděčí za to nejen zdravému stravování a pravidelnému pohybu. Jak přiznala v pořadu Showtime, podstoupila několik úprav obličeje.
Článek
Lela Ceterová má za sebou další úpravy. Tvář si nově vylepšila čtyřmi estetickými zákroky
Lela Ceterová má za sebou další úpravy. Tvář si nově vylepšila čtyřmi estetickými zákroky Slovenská playmate Lela Ceterová se na Instagramu pochlubila další estetickou úpravou svého zevnějšku. Snoubenka českého MMA zápasníka Karlose Vémoly, s nímž má dceru Lili, nepatří k zastánkyním přirozeného vzhledu. Svými úpravami se však netají. Co si na svém těle nechala vylepšit tentokrát?
Článek
Natálka ze Svatby na první pohled podstoupila další estetický zákrok. Umělá prsa jí nestačí
Natálka ze Svatby na první pohled podstoupila další estetický zákrok. Umělá prsa jí nestačí Hvězda reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko podstoupila letos v únoru plastickou operaci ňader, která si nechala zvětšit na číslo čtyři. Nová silikonová prsa této krásce zřejmě nestačí. Služeb estetické kliniky totiž využívá znovu. Co na sobě mění tentokrát?
Článek
Diety, solárium i botox. Co vše musí podstupovat účastnice dětských soutěží krásy?
Diety, solárium i botox. Co vše musí podstupovat účastnice dětských soutěží krásy? Bezstarostné dětství plné her a kamarádů patří většinou k nejšťastnějším obdobím našeho života. Bohužel ne u všech dětí tomu tak je. Příkladem jsou holčičky účastnící se dětských soutěží krásy. Co vše jsou rodiče schopní udělat, aby se jejich dcera stala malou královnou krásy?