Zuzana Belohorcová otevřeně o estetických zákrocích. Prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled

Zuzana Belohorcová otevřeně o estetických zákrocích. Prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled Zdroj: Profimedia

Influencerka, playmate a moderátorka Zuzana Belohorcová vypadá na svých 46 let opravdu neskutečně. Nejen, že cvičí a zdravě se stravuje. Netají se rovněž tím, že pravidelně podstupuje estetické zákroky. Během své nedávné návštěvy Slovenska podstoupila celkem tři úpravy svého těla. O těchto zákrocích se detailněji rozepsala na svém Instagramu.

Zuzana Belohorcová žije se svým manželem Vlastou Hájkem a dvěma společnými dětmi na španělském ostrově Tenerife. Na tento největší ostrov ze sedmi Kanárských ostrovů se rodina přestěhovala z floridského Miami, kde žila 11 let.

Oblíbená influencerka, playmate a moderátorka se pravidelně vrací i na rodné Slovensko. A to nejen za svou rodinou. Jak otevřeně prozradila na svém instagramovém účtu, na Slovensku rovněž podstupuje různé beauty procedury.

Zuzana Belohorcová při své nedávné návštěvě Slovenska svému tělu dopřála nejméně tři estetické zákroky. Rozhodně se jimi netajila a podrobněji se o nich rozepsala na svém Instagramu.

“Vždy, když se zastavím v Bratislavě, nikdy nevynechám návštěvu kliniky, kde mi paní doktorka dopíchne, co je potřeba. Po mé milované mamince jsem zdědila tzv. kuřácké vrásky v okolí nad horními rty. Tak, když to jde, proč si nepomoct? Na tuto kliniku chodím už pěkných pár let a musím se přiznat, že z mé strany velká spokojenost,” rozepsala se otevřeně Zuzana Belohorcová.

Sympatická blondýnka se dále svěřila, že si na Slovensku nechala rovněž odstranit pigmentové skvrny z hřbetů ruk. “Tím, že jsou moje ruce nonstop vystavované slunečním paprskům, potřebovaly speciální zákrok,” svěřila se Zuzana Belohorcová a zároveň dodala, že rozhodně nejde o stařecké skvrny, které souvisí s věkem.

Bývalá moderátorka pořadu Peříčko se na Slovensku zaměřila také na úpravu svého obočí. Nechala si jej konkrétně dotetovat. “Každý rok při návštěvě rodné Žiliny nevynechám návštěvu kliniky, kde mi moje dlouholetá kamarádka Gabriela Janurová, profík ve svém oboru, udělá korekturu obočí,” napsala Zuzana Belohorcová pod instagramové video, ve kterém se pochlubila s výsledkem.

Zdroj: https://www.instagram.com/zuzanabelohorcova/
Autor:
Publikováno: 4. 8. 2022 14:42 Nahlásit obsah