Kategorie Tenerife

Článek
Zuzana Belohorcová otevřeně o estetických zákrocích. Prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled
Zuzana Belohorcová otevřeně o estetických zákrocích. Prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled Influencerka, playmate a moderátorka Zuzana Belohorcová vypadá na svých 46 let opravdu neskutečně. Nejen, že cvičí a zdravě se stravuje. Netají se rovněž tím, že pravidelně podstupuje estetické zákroky. Během své nedávné návštěvy Slovenska podstoupila celkem tři úpravy svého těla. O těchto zákrocích se detailněji rozepsala na svém Instagramu.
Článek
Agáta Hanychová je živel: Vyrazila na dovolenou se 6 neznámými ženami a zapózovala nahoře bez
Agáta Hanychová je živel: Vyrazila na dovolenou se 6 neznámými ženami a zapózovala nahoře bez Není to tak dlouho, co si Agáta Hanychová užívala dovolenou na Tenerife spolu se svými dvěma dětmi a sestrou Kordulou. Půvabná modelka vyrazila na svůj oblíbený ostrov kanárského souostroví znovu, tentokrát bez dětí. Aby si zde slunce a moře neužívala sama, přibrala s sebou 6 neznámých žen, se kterými se společně věnuje surfování.
Článek
Markéta Konvičková odletěla s dcerou na Tenerife. Malá Amálka zvládla 5,5 hodiny v letadle na jedničku
Markéta Konvičková odletěla s dcerou na Tenerife. Malá Amálka zvládla 5,5 hodiny v letadle na jedničku Zpěvačka Markéta Konvičková vyrazila se svou sedmiměsíční dcerou Amálkou poprvé do ciziny. Samozřejmě přibraly i tatínka, Markétina snoubence René Kuboše. Rodina konkrétně odletěla na Tenerife, kde si aktuálně užívají hřejivého sluníčka a slané mořské vody. A 5,5hodinová cesta v letadle? Tu malá Amálka zvládla na výbornou.
Článek
Agáta Hanychová se vyhřívá na Kanárských ostrovech. Na Instagramu ukazuje fotky nejen v plavkách
Agáta Hanychová se vyhřívá na Kanárských ostrovech. Na Instagramu ukazuje fotky nejen v plavkách Modelka Agáta Hanychová vyjela za hřejivými slunečními paprsky a slanou mořskou vodou na Tenerife, které je jedním z ostrovů kanárského souostroví. Nevyrazila však sama, ale vzala s sebou i své dvě děti Kryšpína a Miu a taktéž sestru Kordulu. Jak dokazují Agátiny příspěvky na Instagramu, dovolenou si opravdu užívá.
Článek
Alice Bendová si užívá 6 týdnů na Tenerife. S rodinou odletěla na Kanárské ostrovy do svého letního bytu
Alice Bendová si užívá 6 týdnů na Tenerife. S rodinou odletěla na Kanárské ostrovy do svého letního bytu Sexy herečka Alice Bendová celý jeden rok čekala na to, až opět navštíví svůj letní byt na Tenerife. Na Kanárských ostrovech chtěla s rodinou a snoubencem zůstat jeden měsíc. Nakonec se rozhodla, že si užije moře a sluníčka celých šest týdnů. Pobyt na Tenerife si Alice Bendová vychutnává plnými doušky. Dokazují to i její instagramové příspěvky.