Agáta Hanychová je živel: Vyrazila na dovolenou se 6 neznámými ženami a zapózovala nahoře bez

Agáta Hanychová je živel: Vyrazila na dovolenou se 6 neznámými ženami a zapózovala nahoře bez Zdroj: Shutterstock

Není to tak dlouho, co si Agáta Hanychová užívala dovolenou na Tenerife spolu se svými dvěma dětmi a sestrou Kordulou. Půvabná modelka vyrazila na svůj oblíbený ostrov kanárského souostroví znovu, tentokrát bez dětí. Aby si zde slunce a moře neužívala sama, přibrala s sebou 6 neznámých žen, se kterými se společně věnuje surfování.

Modelka Agáta Hanychová nemá zatím příliš štěstí v lásce. Po rozvodu s Jakubem Prachařem neustála ani další vztahy a nyní je single. I když je Agáta aktuálně bez partnera, život se svými dětmi i bez nich si užívá plnými doušky.

Aktuálně opět tráví dovolenou na milovaném vulkanickém ostrově Tenerife, který již před pár týdny navštívila se svými dětmi a sestrou. Tentokrát se na tento kanárský ostrov vypravila za dobrodružstvím a s touhou podstoupit kurz surfování, které patří k jejím dalším láskám.

Aby na Tenerife neletěla sama, oslovila na svém Instagramu další milovnice surfingu. “Mám tu nějaké holky, které by vyrazily v květnu na pár dnů na surf na Tenerife? Neznám nikoho a chci lidi bez dětí, kteří se chtějí naučit surfovat,” zeptala se Agáta Hanychová v Instastories svých fanynek. 

Že se jí opravdu ozvaly vážné zájemkyně, svědčí fakt, že si modelka aktuálně užívá na Tenerife pořádnou dámskou jízdu. “7 dní, 7 holek, co se nezná… Tenerife, boj se,” postovala Agáta Hanychová na svém instagramovém účtu partu žen a milovnic surfingu, kterou se jí podařilo dát dohromady. 

Agáta je divoká občas na hlavu, ale lidská. Která jiná celebrita by jela na dovču s cizíma holkama? Holky budou mít zážitek na celej život, bravisimo Aguš!” napsal na Instagram jeden sledující a ostatní s ním (s ohledem na počet liků) souhlasili.

Nejen tímto počinem Agáta Hanychová ukázala, že je obrovský živel. Na Instagramu svým fanouškům nasdílela odvážnou fotku z Tenerife, na které sedí na surfu a je nahoře bez. Tímto snímkem však neskončila a podprsenku sundala i na dalších fotkách, čímž opět poškádlila své sledující. Jak je vidět, dámskou jízdu si opravdu užívá.

Autor:
Publikováno: 20. 5. 2021 10:44 Nahlásit obsah