Alice Bendová si užívá 6 týdnů na Tenerife. S rodinou odletěla na Kanárské ostrovy do svého letního bytu

Alice Bendová si užívá 6 týdnů na Tenerife. S rodinou odletěla na Kanárské ostrovy do svého letního bytu Zdroj: Shutterstock

Sexy herečka Alice Bendová celý jeden rok čekala na to, až opět navštíví svůj letní byt na Tenerife. Na Kanárských ostrovech chtěla s rodinou a snoubencem zůstat jeden měsíc. Nakonec se rozhodla, že si užije moře a sluníčka celých šest týdnů. Pobyt na Tenerife si Alice Bendová vychutnává plnými doušky. Dokazují to i její instagramové příspěvky.

Kvůli nepříznivé epidemiologické situaci v Česku herečka, moderátorka a modelka Alice Bendová čekala celý jeden rok na to, až se zase podívá na své milované Kanárské ostrovy. Nakonec se jí se svými dětmi a snoubencem Michalem Topolem podařilo vycestovat, a tak si nyní plnými doušky vychutnávají sluneční paprsky, moře a příjemné denní teploty.

Alice Bendová si ze sedmi ostrovů kanárského souostroví oblíbila zejména Tenerife, kde našla druhý domov. Aby se měla kam s rodinou pravidelně vracet, před lety si pořídila na Tenerife letní byt se dvěma ložnicemi a s výhledem na oceán.

47letá sexy herečka, která se proslavila zejména rolemi seriálových mrch a potvor, byla ještě před pandemií koronaviru na Kanárských ostrovech vařená pečená. A to nejen v létě, ale i v zimě. Zatímco ostatní celebrity vyrážely v zimě na hory, Alice Bendová se svou rodinou nedala dopustit právě na své milované Tenerife.

Začátkem letošního února se Alici, jejím dětem a jejímu snoubenci Michalu Topolovi podařilo - navzdory přísným opatřením - na Kanárské ostrovy opět po roce vycestovat.

“Plno z vás chce vědět, jaká jsou tu opatření a jestli je jednoduché se sem dostat. Ano, let sem na Tenerife je přímý s negativním testem (a za to, že se vyžadují testy, jsem ráda),” napsala oblíbená herečka na svůj Instagram. Alice Bendová plánovala, že na Tenerife zůstane jeden měsíc. Nakonec se se snoubencem a dětmi dohodla, že si to společně na ostrově užijí celých šest týdnů. Poté již budou muset odcestovat do Česka. Herečka má totiž v tuzemsku pracovní závazky. Čeká ji další natáčení seriálu Slunečná, kde hraje doktorku plastické chirurgie Radku Charvátovou.

Autor:
Publikováno: 12. 3. 2021 10:38 Nahlásit obsah