Kategorie Česká herečka

Článek
Tajemství hubnutí Anety Krejčíkové: Prozradila, jak zatočila s přebytečnými kilogramy
Tajemství hubnutí Anety Krejčíkové: Prozradila, jak zatočila s přebytečnými kilogramy Už na první pohled je patrné, že herečka Aneta Krejčíková výrazně zhubla. Jak se jí to podařilo? Svůj recept na hubnutí prozradila svým fanouškům na Instagramu. Postup je velmi snadný a podle herečky jej zvládne každý.
Článek
Řachanda čeká miminko. Herečka Denisa Pfauserová oznámila těhotenství
Řachanda čeká miminko. Herečka Denisa Pfauserová oznámila těhotenství Pohádková Řachanda a hvězda seriálu ZOO, Denisa Pfauserová, je v radostném očekávání. Na Instagramu se veřejně pochlubila rostoucím bříškem a fotkami z ultrazvuku. Své fanoušky ovšem zaskočila tím, že těhotenství dokázala skrývat dlouhých pět měsíců. Těhotné Denise Pfauserové totiž vychází termín porodu již na letošní červen.
Článek
Zemřela neteř Huga Hasse a první manželka Milana Kundery. Operní zpěvačka Olga Haasová-Smrčková měla 85 let
Zemřela neteř Huga Hasse a první manželka Milana Kundery. Operní zpěvačka Olga Haasová-Smrčková měla 85 let V neděli 11. prosince 2022 tento svět navždy opustila nadaná herečka a operní zpěvačka Olga Haasová-Smrčková. Brněnská rodačka a umělkyně, jejíž profesní dráha byla spjata s Národním divadlem v Brně, zemřela v 85 letech po dlouhé těžké nemoci. Zbytek svého života strávila v Domově důchodců v Brně Maloměřicích.
Článek
Zemřela profesorka Boženka ze Sněženek a machrů. Herečce Valentině Thielové bylo 89 let
Zemřela profesorka Boženka ze Sněženek a machrů. Herečce Valentině Thielové bylo 89 let Český showbyznys zasáhla smutná zpráva. Ve věku 89 let zemřela v sobotu 15. října 2022 česká herečka Valentina Thielová, kterou snad každý znal jako profesorku Boženku z filmu Sněženky a machři. O odchodu této herecké legendy informovala její rodina.
Článek
Herečka Barbora Mudrová porodila syna Kristiána. Navzdory diagnóze lékařů, že nikdy nebude mít děti
Herečka Barbora Mudrová porodila syna Kristiána. Navzdory diagnóze lékařů, že nikdy nebude mít děti Herečka Barbora Mudrová, která se proslavila rolí potvory Áji v nekonečném seriálu Ulice, se stala maminkou. V pražské nemocnici Na Bulovce porodila chlapečka, kterému spolu s partnerem Martinem dala nádherné jméno. Prvorozený syn Barbory Mudrové se totiž jmenuje Kristián.
Článek
Zemřela Libuše Šafránková. Česká Popelka se dožila 68 let
Zemřela Libuše Šafránková. Česká Popelka se dožila 68 let Ve středu 9. června zemřela jedna z nejoblíbenějších českých hereček Libuše Šafránková. Bylo jí 68 let. Celý národ ji miloval jako filmovou Popelku z pohádky Tři oříšky pro Popelku. Její skon pro zpravodajský server CNN Prima News potvrdil její syn Josef Abrhám mladší.
Článek
Alice Bendová si užívá 6 týdnů na Tenerife. S rodinou odletěla na Kanárské ostrovy do svého letního bytu
Alice Bendová si užívá 6 týdnů na Tenerife. S rodinou odletěla na Kanárské ostrovy do svého letního bytu Sexy herečka Alice Bendová celý jeden rok čekala na to, až opět navštíví svůj letní byt na Tenerife. Na Kanárských ostrovech chtěla s rodinou a snoubencem zůstat jeden měsíc. Nakonec se rozhodla, že si užije moře a sluníčka celých šest týdnů. Pobyt na Tenerife si Alice Bendová vychutnává plnými doušky. Dokazují to i její instagramové příspěvky.