Herečka Barbora Mudrová porodila syna Kristiána. Navzdory diagnóze lékařů, že nikdy nebude mít děti

Herečka Barbora Mudrová porodila syna Kristiána. Navzdory diagnóze lékařů, že nikdy nebude mít děti Zdroj: Profimedia

Herečka Barbora Mudrová, která se proslavila rolí potvory Áji v nekonečném seriálu Ulice, se stala maminkou. V pražské nemocnici Na Bulovce porodila chlapečka, kterému spolu s partnerem Martinem dala nádherné jméno. Prvorozený syn Barbory Mudrové se totiž jmenuje Kristián.

“Už je to pár dní… Jsme v pořádku a teď konečně i doma. Sláva všem maminkám, které porodu zvládly! Vítej u nás, Kristiánku,” napsala herečka na Instagram a připojila společnou fotku se svým synkem Kristiánem, kterou pořídila ještě v porodnici.

Prvorozený syn je pro Barboru Mudrovou velkým zázrakem. Této krásné zrzce se totiž dlouhou dobu nedařilo otěhotnět. Jelikož v posledních deseti letech podstoupila několik gynekologických operací, dle lékařů existovala pouze mizivá šance, že by herečka přišla do jiného stavu.

Před deseti lety mě potkala první gynekologická operace, po ní další a další. Nikdo nevěděl, proč se mi to děje a doktoři zvonili na poplach, abych měla děti co nejdřív. Snažila jsem se, ale nedařilo se to. Před rokem mi na podrobných testech oznámili, že za ně už není šance, jak by se to mohlo povést. Nevěděla jsem, co s tím. Byl to i velký důvod, proč jsem tenkrát utekla do hor a přešla celou republiku,” promluvila otevřeně o svém životním příběhu Barbora Mudrová.

Tato krásná žena se však vnitřně nevzdávala. Po miminku velmi toužila a ani jednou si nepřipustila, že by zůstala bezdětná. 

Snad síla těch hlubokých lesů, jejich magie, kdy už často nebylo možné spoléhat na sebe a musela jsem začít důvěřovat jinak. Snad klid a láska mého Martina, který byl velkou oporou, ačkoliv jsme se neznali tak dlouho… Jednoho dne koukám a nemůžu uvěřit, že jsem v druhém měsíci těhotná. Myslela jsem, že je to zas jen hormonální zmatek, tak jsem s testem vůbec nespěchala. Když jsem viděla, že je to jinak, byl to ten nejkrásnější moment vítězství, jaký jsem kdy zažila,” dodala Barbora Mudrová.

Výsledek snažení a pevné vůle se jí stoprocentně vyplatil, a tak koncem května 2022 spolu se svým partnerem přivítali na světě vytouženého syna Kristiána. A my jim k tomuto životnímu štěstí velmi gratulujeme!

Zdroj: Instagram.com/barbora_mudrova
Autor:
Publikováno: 1. 6. 2022 12:37 Nahlásit obsah