Kategorie Oznámení o narození dítěte

Článek
Herečka Eva Podzimková porodila druhou dceru. Dala jí překrásné jméno
Herečka Eva Podzimková porodila druhou dceru. Dala jí překrásné jméno Oblíbená česká herečka Eva Podzimková se stala dvojnásobnou maminkou. Přivedla na svět druhou dcerku, kterou pojmenovala Berta. S manželem Matějem Podzimkem už mají doma skoro tříletou Lotu.
Článek
Písničkář Pokáč je dvojnásobný táta. S manželkou Eliškou přivítali na světě druhého syna
Písničkář Pokáč je dvojnásobný táta. S manželkou Eliškou přivítali na světě druhého syna Pokáč si pro své fanoušky připravil obrovské překvapení. Nejde o novou píseň ani album, na sociálních sítích totiž oznámil, že se stal po druhé otcem. Své příznivce tím velmi překvapil. Že Pokáč očekává nový přírůstek do rodiny, totiž neměl nikdo ani potuchy.
Článek
Herečka Barbora Mudrová porodila syna Kristiána. Navzdory diagnóze lékařů, že nikdy nebude mít děti
Herečka Barbora Mudrová porodila syna Kristiána. Navzdory diagnóze lékařů, že nikdy nebude mít děti Herečka Barbora Mudrová, která se proslavila rolí potvory Áji v nekonečném seriálu Ulice, se stala maminkou. V pražské nemocnici Na Bulovce porodila chlapečka, kterému spolu s partnerem Martinem dala nádherné jméno. Prvorozený syn Barbory Mudrové se totiž jmenuje Kristián.
Článek
Monika Marešová porodila. Oblíbený moderátor Leoš Mareš má do třetice dceru
Monika Marešová porodila. Oblíbený moderátor Leoš Mareš má do třetice dceru Manželé Marešovi se ve čtvrtek 10. března dočkali prvního společného potomka. Jak informoval oblíbený moderátor na Instagramu, jeho manželka Monika Marešová porodila holčičku. Jméno novorozeného děvčátka si slavný pár prozatím nechává pro sebe.
Článek
Nikol Štíbrová a Martina Pártlová porodily ve stejný den. Nikol má chlapečka Tobiase, Martina holčičku Stellu
Nikol Štíbrová a Martina Pártlová porodily ve stejný den. Nikol má chlapečka Tobiase, Martina holčičku Stellu Kamarádky, influencerky a hvězdy 3v1 Nikol Štíbrová a Martina Pártlová oznámily v úterý 16. června světu radostnou zprávu. Ve stejný den se totiž staly maminkami. Nikol Štíbrová přivedla na svět synka Tobiase, Martina Pártlová porodila dcerku Stellu, která je jejím prvorozeným dítětem.
Článek
Topmodelka Karolína Kurková se stala potřetí mámou. Porodila dceru Luna Grace
Topmodelka Karolína Kurková se stala potřetí mámou. Porodila dceru Luna Grace Karolína Kurková se ve svých 36 letech stala trojnásobnou maminkou. Tato úspěšná česká topmodelka, která během své modelingové kariéry výrazně bodovala v zahraničí, přivedla na svět dceru s nádherným jménem. S manželem, producentem Archiem Drurym holčičku pojmenovali Luna Grace.