Topmodelka Karolína Kurková se stala potřetí mámou. Porodila dceru Luna Grace

Topmodelka Karolína Kurková se stala potřetí mámou. Porodila dceru Luna Grace Zdroj: Shutterstock

Karolína Kurková se ve svých 36 letech stala trojnásobnou maminkou. Tato úspěšná česká topmodelka, která během své modelingové kariéry výrazně bodovala v zahraničí, přivedla na svět dceru s nádherným jménem. S manželem, producentem Archiem Drurym holčičku pojmenovali Luna Grace.

O narození svého v pořadí třetího děťátka Karolína Kurková napsala na svém instagramovém profilu. “Vítej Luna Grace, náš malý andílku, který ses narodil během růžového úplňku. Milujeme tě,” uvedla jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek.

Jelikož její dceruška Luna Grace přišla na svět během růžového superúplňku, narodila se tedy v úterý 27. dubna 2021. Karolína Kurková a její manžel Archie Drury se do třetice konečně dočkali holčičky. Mají spolu už dva syny, jedenáctiletého Tobina Jacka a pětiletého Noaha Lee.

O svém v pořadí třetím těhotenství informovala dlouhonohá kráska původem z Děčína, která žije s rodinou v USA, již v prosinci. Na svůj Instagram vyvěsila dechberoucí snímek bez oblečení, na kterém si zakrývá poprsí a klín a na kterém v plné kráse předvádí své těhotenské bříško.

“Jsem tak šťastná, že to můžu sdílet i s vámi. Bude nás 5,” informovala loni v prosinci Karolína Kurková o svém třetím těhotenství.

Na své těhotenské fotce navíc předvedla také svůj specifický pupík. Jelikož Karolíně Kurkové v dětství operovali pupeční kýlu a vnitřní stěnu žaludku, v důsledku toho její pupík vypadá jako mělký důlek.

“Během mé kariéry mi na fotkách opakovaně retušovali mé břicho. Tito lidé měli asi pocit, že jde o nedokonalost. V mé hlavě se tato nedokonalost ještě zvětšila,” rozepsala se na Instagramu Karolína Kurková o svém traumatu, které u sebe dle svých slov odbourala až svým třetím těhotenstvím a porodem dcerušky Luna Grace.

Autor:
Publikováno: 10. 5. 2021 10:48 Nahlásit obsah