Nikol Štíbrová a Martina Pártlová porodily ve stejný den. Nikol má chlapečka Tobiase, Martina holčičku Stellu

Nikol Štíbrová a Martina Pártlová porodily ve stejný den. Nikol má chlapečka Tobiase, Martina holčičku Stellu Zdroj: Shutterstock

Kamarádky, influencerky a hvězdy 3v1 Nikol Štíbrová a Martina Pártlová oznámily v úterý 16. června světu radostnou zprávu. Ve stejný den se totiž staly maminkami. Nikol Štíbrová přivedla na svět synka Tobiase, Martina Pártlová porodila dcerku Stellu, která je jejím prvorozeným dítětem.

Že 34letá Nikol Štíbrová a 42letá Martina Pártlová porodí ve stejný den, si tyto dlouholeté kamarádky domluvily předem. Na úterý 16. června 2021 měly totiž obě dvě naplánovaný císařský řez v pražské porodnici u Apolináře.

Jako první oznámil krásnou zprávu na sociálních sítích partner Martiny Pártlové, muzikant Josef Vařeka. Tento pár přivítal na světě svého společného prvorozeného potomka.

“Rozřízli vlka a vytáhli Karkulku… Dnes jsme na svět přivítali STELLU. Je krásná. Její první nádech byl silnej moment. Hluboce se klaním před @martinapartlova, která nám ji dala. Celej porod něco hlásila, takže jsem nevěděl, že ani rodíme. Miluju vás obě. A odpusťte mi dnes menší mejdan,” napsal novopečený tatínek Josef Vařeka na svém instagramovém profilu o narození své dcerušky. 

Zato Nikol Štíbrová se v úterý 16. června stala již dvojnásobnou maminkou. Svému manželovi Petru Leitgebovi porodila synka Tobiase. Nikol má ještě z předchozího vztahu syna Mathiase, který se tak stal velkým bráškou.

Autor:
Publikováno: 16. 6. 2021 16:49 Nahlásit obsah