Herečka Eva Podzimková porodila druhou dceru. Dala jí překrásné jméno

Herečka Eva Podzimková porodila druhou dceru. Dala jí překrásné jméno Zdroj: Profimedia

Oblíbená česká herečka Eva Podzimková se stala dvojnásobnou maminkou. Přivedla na svět druhou dcerku, kterou pojmenovala Berta. S manželem Matějem Podzimkem už mají doma skoro tříletou Lotu.

Herečka Eva Podzimková (dříve známá jako Eva Josefíková) a její manžel, scénárista Matěj Podzimek se radují z narození druhé dcerušky. Před třemi lety se jim narodila prvorozená Lota, nyní oznámili, že světlo světa spatřila jejich malá Berta.

„Kolem Evy už obíhá druhá planeta. Jmenuje se Berta! Jsme šťastní a děkujeme,“ napsal Matěj Podzimek na sociálních sítích.

Eva Podzimková letos v lednu v pořadu Superchat veřejnosti prozradila, že je těhotná a že se na druhé dítě velmi těší. „Já i manžel máme sourozence. Oba máme sestru, takže pro nás bylo naprosto přirozené uvažovat o konečném počtu členů rodiny čtyři. A vlastně se to už děje a ten sourozenec brzo přijde,“ svěřila se herečka tehdy.

Manželé Podzimkovi nyní uvažují o změnách ve svém životním stylu, a to včetně možného stěhování. „Rodina to bude určitě víc vyžadovat, protože dvě děti jsou jistě rozdíl oproti jednomu dítěti,“ uvedla Eva, když oznamovala své těhotenství.

Podzimkovi by dle svých slov chtěli opustit pražské Nusle a přestěhovat se do klidnějšího prostředí. 

„Oba jsme s manželem vyrostli na malém městě, na zahradě, na lítačku. Když jsem se v devatenácti do Prahy stěhovala, nechápala jsem spolužáky a kamarády, kteří hned po dostudování vysoké školy prchli zpátky na Moravu. Teď už jim začínám rozumět,“ sdělila Eva, která pochází ze slováckého Vlčnova. 

Eva Josefíková (dnes Podzimková) si vzala Matěje Podzimka za muže v roce 2022. Jejich svatba se uskutečnila na jižní Moravě ve Dvoře Honětice. Matěj Podzimek je již podruhé ženatý, z předchozího manželství má jedno dítě s herečkou Kristýnou Ryškou.

Zdroj: Super.cz, iDnes.cz
Autor:
Publikováno: 28. 5. 2024 10:35 Nahlásit obsah