Co mužům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí!

Co mužům přijde na ženách naprosto odporné? Je to hlavně těchto 9 věcí! Zdroj: Shutterstock.com

Dámy, sdělím vám nepříjemnou pravdu - umělé gelové nehty, kalhoty s vysokým pasem i šňůrkatá tanga muže naprosto odpuzují. Je to šok, že?

Ale asi ne nadarmo se říká, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše - každému se prostě líbí něco jiného. A jaká je ta krutá realita, co všechno mužům přijde totálně nechutné, a přesto to spousta z nás stále nosí? Co dalšího ještě patří mezi takové přežitky?

Husté obočí 

Upravené obočí je základ vašeho vzhledu. Dnešní doba si ale žádá nechutný, brežněvovský, černý a velmi rozcuchaný porost po vzoru Cary Delevigne. Obočí by mělo zvýrazňovat oči, ale když vám do nich ten keř padá, těžko je někdo uvidí.

Tanga 

Tanga jsou kapitola sama pro sebe - pro ženy nejsou zas tak pohodlné a mužům vážně nepřipadají sexy. Jen málokterá žena nemá celulitidu a vlastní hodně pevné pozadí. A paradoxně ty, které tyto křivky nevlastní, tanga nejvíce nosí.

Umělé nehty

Francouzská manikúra je ještě oukej, nejlepší je ovšem na přírodních nehtech. Předlouhé a přezdobené akrylové drápy totiž akorát vyvolávají otázky, kterak si dotyčná "dáma" utírá zadek.

Zdroj: pinterest.com

Tetování nad zadkem

Motýl nad zadkem je klasikou diskoték z devadesátých let. Dnešní nositelky už mají pěkně zvětšená madla lásky a z motýlků jsou Batmani. Muži radí navštívit laser.

Příliš mnoho make-upu

Tuna make upu už je přežitek. Dnes letí nude style a centimetrová vrstva "omítky" vyvolává akorát smích.

Volné kalhoty

Turecké kalhoty alias nasrávačky jsou hitem posledních několika let. Nechápeme proč. A muži v tom mají jasno - není v nich vidět zadek a holky v nich jsou jak v pytlích. Vždyť mezi ten prostor ke kolenům by se vešel i nějaký skřítek.

Zdroj: pinterest.com

Na špulení zapomeňte

Našpulená pusa, kačer, kachní pysk. To a mnoho další urážejících přízvisek vyjadřuje jednu jedinou věc - našpulenou hubu do foťáku. Nikomu se to nelíbí, tak to, prosím, už nedělejte.

Žádné přepudrovávání

Dámy, nechoďte si během schůzky přepudrovávat nos na záchod - mužům to totiž nedojde a po chvilce vás podezírají, že tam vykonáváte velkou potřebu. A to je o dost trapnější než lesknoucí se čelo.

Vysoké kalhoty

Kalhoty s vysokým pasem nesluší nikomu kromě slečen s dokonalými křivkami a gayských tanečníků. Jinak tyto kalhoty všem dělají obří pozadí. A nejlepší podle mužů prý je, když si k tomu ženy vezmou krátké tričko a kouká jim akorát pupek.

Autor:
Publikováno: 21. 1. 2021 18:00 Nahlásit obsah