Kategorie Obočí

Článek
Krásně upravené obočí je základ. Slaďte jej s tvarem svého obličeje
Krásně upravené obočí je základ. Slaďte jej s tvarem svého obličeje Upravené obočí korunuje vzhled celé tváře. Aby bylo skutečně dokonalé a vy jste dosáhla atraktivního vzhledu, zkuste tvar obočí sladit s tvarem svého obličeje. Máte kulatou, oválnou, hranatou či srdcovitou tvář? Potom vám prozradíme, jaký typ obočí vám sedne nejlépe.
Článek
Dívka s nejhorším obočím na světě. Inspiraci našla v Angry Birds
Dívka s nejhorším obočím na světě. Inspiraci našla v Angry Birds Módní výstřelky se nevyhýbají ani obočí, a ačkoliv ještě pár let zpátky bylo „in“ mít místo přirozeného obočí jen dvě čárky, nyní je tomu zcela jinak. Ženy se opět začínají vracet k přirozenému vzhledu svého obočí a některé si jej přestaly upravovat úplně, jen aby bylo co nejtlustší.
Článek
22 strašných obočí
22 strašných obočí Obočí je důležitou částí obličeje. Dodává naší tváři výraz. Upravené, přirozeně vypadající obočí je vizitkou každého z nás. Na takové však v naší galerii hrůzy nenarazíte. Mrkněte se, jak by obočí v žádném případě vypadat nemělo...
Článek
Líčení: jaké budou trendy letošního podzimu?
Líčení: jaké budou trendy letošního podzimu? Prázdniny se pomalu chýlí ke konci, léto již brzy vystřídá podzim. Chcete už teď vědět, jaké budou letos na podzim trendy v líčení, a případně se na to už začít připravovat?