Řachanda čeká miminko. Herečka Denisa Pfauserová oznámila těhotenství

Řachanda čeká miminko. Herečka Denisa Pfauserová oznámila těhotenství Zdroj: Profimedia

Pohádková Řachanda a hvězda seriálu ZOO, Denisa Pfauserová, je v radostném očekávání. Na Instagramu se veřejně pochlubila rostoucím bříškem a fotkami z ultrazvuku. Své fanoušky ovšem zaskočila tím, že těhotenství dokázala skrývat dlouhých pět měsíců. Těhotné Denise Pfauserové totiž vychází termín porodu již na letošní červen.

34letá herečka Denisa Pfauserová čeká miminko s přítelem Martinem, se kterým chodí necelý rok. Jak ale uvedla, od první chvíle věděli, že si spolu budou chtít založit rodinu. Pohádková Řachanda a Marika ze seriálu ZOO nosí vytoužené miminko pod srdcem pět měsíců, narodit by se jí mělo již letos v červnu.

Nemůžu se dočkat, až Tě poprvé uvidím. Až Tě k sobě přivinu. Až Ti spočítám prstíčky. Až Tě uslyším se smát. Ještě Tě neznám a už vím, že Tě miluju víc, než jsem vůbec schopná. Nikdy Ti nepřestanu být vděčná, že sis nás vybralo za rodiče. Bublinko naše, vím, že Ti dám všechno, co mám a budu se modlit, aby jsi se svojí ztřeštěnou mámou měla svatou trpělivost. Nebude to totiž vždycky lehký a vím, že nastane milion chvil, kdy si budeš myslet, jak neskutečně trapná a mimo jsem (a já možná i doopravdy budu😁), ale doufám, že jednou pochopíš, že jsem všechno dělala nejlíp, jak jsem dovedla. Nedokážu si to všechno zatím ani naplno uvědomit a mám z toho vlastně i hrozný strach… Ale moje srdce jsi naplnilo štěstím a láskou, jakou jsem zatím nikdy nepoznala a díky tomu vím, že ve své nejdůležitější životní roli obstojím na Oscara. Tvoje máma a táta,” oznámila své těhotenství na Instagramu herečka Denisa Pfauserová.

Představitelka Řachandy navíc k tomu prohlášení přidala krásné těhotenské fotky s bříškem, na kterých samozřejmě nechybí ani její přítel Martin. Dále připojila i snímky z těhotenského ultrazvuku.

Zdroj: Shutterstock Čeká Denisa Pfauserová holčičku, nebo chlapečka? I když by leckdo z jejího postu mohl pochopit, že si bude chystat růžovou novorozeneckou výbavičku, sama herečka pohlaví svého nenarozeného děťátka ještě nezná. “Takže holka?” zeptal se pohádkové Řachandy jeden ze sledujících. “Nevíme ještě. Ale krásy mi to zatím vzalo dost,” odpověděla nastávající maminka Denisa Pfauserová se smíchem.

Zdroj: Instagram.com/denisapfauserova
Autor:
Publikováno: 3. 2. 2023 13:04 Nahlásit obsah