Štěpánka ze Svatby na první pohled má novou image. Podívejte se, jak jí to sluší

Štěpánka ze Svatby na první pohled má novou image. Podívejte se, jak jí to sluší Zdroj: idnes

Sympatická Štěpánka Hadenová se díky televizní reality show Svatba na první pohled proměnila v celebritu. Tato nejoblíbenější televizní nevěsta všechny dostala svým jedinečným smyslem pro humor, otevřeností a nadhledem. Štěpánka ze Svatby na první pohled nyní překvapila i na svém Instagramu. Výrazně totiž změnila svou image.

Pro potetovanou a ráznou Štěpánku Hadenovou byla reality show Svatba na první pohled významným milníkem jejího života. Jako jediná z fiktivních televizních nevěst totiž zůstala se svým televizním manželem i po skončení vysílání.

31letá Štěpánka Hadenová a 38letý Pavel Dlesk si neuvěřitelně sedli a tvoří nerozlučnou partnerskou dvojku i v současné době. Štěpánka ze Svatby na první pohled nevyloučila, že jednou mezi nimi proběhne i skutečná svatba a poté přijde na řadu miminko.

Štěpánka Hadenová patřila k největším pohodářkám reality show Svatba na první pohled a svou nehranou přirozeností odstavila na vedlejší kolej další fiktivní nevěsty. Již během vysílání pořadu si Štěpánka získala velké sympatie lidí.

Že je Štěpánka ze Svatby na první pohled velmi oblíbená, dokazuje také na Instagramu, kde má více než 82 tisíc sledujících. Není dostala všechny do kolen novou fotkou, na které ukázala, že podstoupila radikální změnu svého image.

Na nové fotce byste Štěpánku Hadenovou možná ani nepoznali. Pyšní se výrazně kratšími vlasy, které mají navíc přirozeně hnědý odstín. Štěpánka ze Svatby na první pohled působí mnohem jemněji a ženštěji. Nová image jí zkrátka velmi sluší. A myslí si to i její fanoušci, kteří ji v komentářích pod instagramovým příspěvkem zaplavili slovy chvály.

Autor:
Publikováno: 24. 2. 2021 14:00 Nahlásit obsah