Tento nádherný pár ukázal světu svou dceru: Skutečnost předčí vaše očekávání

Tento nádherný pár ukázal světu svou dceru: Skutečnost předčí vaše očekávání Zdroj: Instagram.com @kseniya_bella

Každý den se setkáváme s lidmi, kteří vypadají naprosto úchvatně. I když je krása relativním pojmem, určitě s námi budete souhlasit, že tomuto páru dala příroda do vínku nadpozemský půvab. Modelka Ksenia Belousova a bývalý fotbalista Hugo Ukah vypadají dokonale. Nedávno ale zveřejnili fotky své malé dcery, z jejíž krásy vám bude přecházet zrak.

Ksenia Belousová a Hugo Ukah vypadají jako dokonalý pár z reklamy na rodinné štěstí. Bez ohledu na to, zda jim to ve skutečnosti klape, nebo ne, oba dva se pyšním jedním velkým pokladem. Tím je jejich společná dcerka Vivienne, která je naprosto okouzlujícím dítětem.

Vivienne má ostatně skvělý genetický základ. Její maminka Ksenia Belousová, která pochází z Ruska, pracuje jako uznávaná modelka. Její tatínek je bývalý profesionální fotbalista Hugo Ukaz, který se aktuálně rovněž živí modelingem.

Modrooká dlouhonohá blondýnka a čokoládový svalovec jenom dokazují, že se protiklady přitahují. A když se sejdou dva takto krásní lidé, výsledkem nemůže být nic jiného než překrásné dítě. A tím je právě malá Vivienne.

Ksenia a Hugo na svém Instagramu šetří fotkami ze svého rodinného života. Když ovšem na této sociální síti sdíleli fotky své malé dcerky, všem z její krásy spadla brada.

Vivienne je nejen velmi půvabná, ale i úžasně fotogenická. Mnoho lidí o této holčičce už teď tvrdí, že má v sobě opravdu velký potenciál, a že ji čeká úspěšná budoucnost.

Malé Vivienne se už zkrátka začíná pomalu otevírat svět modelingu. My jí ale přejeme něco úplně jiného: A to poklidné a bezstarostné dětství.

Autor:
Publikováno: 2. 5. 2019 12:00 Nahlásit obsah