Eva Perkausová zůstala na Maledivách ve 14denní karanténě. Její přítel má covid-19

Eva Perkausová zůstala na Maledivách ve 14denní karanténě. Její přítel má covid-19 Zdroj: Instagram.com @evaperkausova

Eva Perkausová napsala na Instagramu, že si svou dovolenou na exotických Maledivách musí prodloužit o celých 14 dnů. Jak ukázaly PCR testy, její partner Ivan Hecko je covid pozitivní. Pár tak aktuálně tráví 14denní povinnou karanténu uprostřed exotického ráje. Evu Perkausovou a jejího partnera pak následně čeká ještě přetestování na koronavirus.

Oblíbená moderátorka proslulá sexy ženskými křivkami Eva Perkausová odletěla na Maledivy minulý týden. Exotická dovolená se jí však nečekaně protáhla. Eva Perkausová a její partner si totiž museli před odletem z Malediv do Česka nechat udělat PCR testy. A právě Evině příteli Ivanu Heckovi vyšlo, že je covid pozitivní. 

Ačkoliv měli Eva Perkausová a Ivan Hecko odletět z Malediv do Česka již v úterý 9. února, pár aktuálně tráví na Maledivách svou 14denní povinnou karanténu. “Rozhodně si nemůžeme na nic stěžovat, což dokládají i posty v instastory. Pobyt se nám sice prodloužil, ale nedá se nic dělat,” sdělila Eva Perkausová ostatním na svém Instagramu, na kterém stále sdílí fotky z exotického ráje.

Kde Eva Perkausová na Maledivách aktuálně tráví povinnou 14denní karanténu? Pobyt Evy a jejího přítele je omezený na prostor nadvodní vily, odkud mají přímý vstup do tyrkysového moře. Na ostatních místech se již pohybovat nesmějí.

“Nikoho dalšího v resortu tedy nenakazíme. I nadále máme plný servis hotelu, kde se o nás krásně starají a nic nám tu nechybí. Jsme stále v nadvodní vile a tak nejen, že čerpáme vitamín D ze sluníčka, ale můžeme se i před naší vilkou smočit,” napsala dále Eva Perkausová na svém Instagramu.

Po 14denní karanténě oblíbenou moderátorku a jejího přítele čeká ještě jednou přetestování. “V tomto jsou Maledivci opravdu striktní. Je to tak ale dobře,” dodala. Jelikož měla Eva Perkausová u cestovní kanceláře, se kterou jela, sjednané kvalitní covid pojištění, pobyt na Maledivách se jí s partnerem neprodraží. Navíc se jim automaticky posunuly zpáteční letenky.

O vzniklé situaci vědí i na FTV Prima, kde Eva Perkausová uvádí Hlavní zprávy spolu s Romanem Šebrlem. Další moderátorské páry si tak s Evou Perkausovou a Romanem Šebrlem budou muset vyměnit služby.

Autor:
Publikováno: 13. 2. 2021 12:00 Nahlásit obsah