Eva Perkausová se vrátila z Malediv. Kvůli nucené 14denní karanténě strávila v exotickém ráji měsíc

Eva Perkausová se vrátila z Malediv. Kvůli nucené 14denní karanténě strávila v exotickém ráji měsíc Zdroj: Shutterstock

Vnadná moderátorka Eva Perkausová si oddechla. Po měsíci na exotických Maledivách v pátek 26. února přiletěla s přítelem Ivanem Heckem konečně do Česka. Hvězda Hlavních zpráv CNN Prima strávila posledních 14 dní na Maledivách v nucené karanténě. Evu Perkausovou v Česku ještě čeká 5denní karanténa a poté bude “volná”.

Když moderátorka Eva Perkausová vyrážela na přelomu letošního ledna a února na Maledivy, nečekala, že si pobyt v exotickém ráji o dost prodlouží. Před odletem z dovolené, který měl původně proběhnout 9. února, totiž jejímu partnerovi Ivanu Heckovi vyšel pozitivně PCR test.

Pro Evu Perkausovou a jejího movitého přítele to znamenalo dalších 14 dnů povinné karantény na Maledivách. Jak oblíbená moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima pravidelně ukazovala na Instagramu, povinnou karanténu strávila velmi příjemným způsobem.

“Rozhodně si nemůžeme na nic stěžovat, což dokládají i posty v instastory. Pobyt se nám sice prodloužil, ale nedá se nic dělat,” napsala Eva Perkausová na Instagramu a přiložila fotky z exotického ráje. Během povinné karantény s Ivanem Heckem konkrétně na Maledivách pobývali v nadvodní vile, odkud měli přímý vstup do tyrkysového moře. 

“Nikoho dalšího v resortu tedy nenakazíme. I nadále máme plný servis hotelu, kde se o nás krásně starají a nic nám tu nechybí. Jsme stále v nadvodní vile a tak nejen, že čerpáme vitamín D ze sluníčka, ale můžeme se i před naší vilkou smočit,” sdělila dále vnadná moderátorka.

Po 14denní karanténě Eva Perkausová a její partner podstoupili přetestování. PCR testy pro ně tentokrát naštěstí dopadly negativně. Po měsíci stráveném na Maledivách tak oblíbená moderátorka 26. února konečně přiletěla do Česka. Po 5denní karanténě, kterou v tuzemsku aktuálně podstupuje, ji zanedlouho opět uvidíme v Hlavních zprávách po boku s fešným Romanem Šebrlem.

Autor:
Publikováno: 2. 3. 2021 12:00 Nahlásit obsah