Monika Bagárová uvažuje o dalším členu rodiny. Co jí na Instagramu vzkázali fanoušci?

Monika Bagárová uvažuje o dalším členu rodiny. Co jí na Instagramu vzkázali fanoušci? Zdroj: Shutterstock

Zpěvačka Monika Bagárová se na svém instagramovém účtu zamyslela nad tím, zda pořídit nového člena rodiny. Řeč byla samozřejmě o čtyřnohém mazlíčkovi. I když má doma už psa, chtěla by své dcerce Rumince koupit ještě jedno zvířátko. Tipnete si, o které se jedná?

Monika Bagárová je velká milovnice zvířat. Není se proto čemu divit, že lásku ke čtyřnohým stvořením po ní zdědila i její dcera Ruminka. I když má doma zpěvačka už několik let čivavu, uvažuje momentálně nad tím, že by pořídila také další zvířátko.

Jak se Monika Bagárová svěřila svým sledujícím na Instagramu, momentálně se poohlíží po čtyřnohém stvoření, o které by se mohla starat také její 3,5letá dcera Ruminka. Zpěvačku proto zajímalo, jaké zvířátko už může takto malá holčička s přehledem zvládnout.

“Kdy je ideální čas pořídit mazlíčka? Ruminka by si králíčka moc přála. Já si myslím, že pejsek nám zatím stačí, co myslíte?” položila Monika Bagárová rodičovskou otázku svým instagramovým sledujícím.

Odpovědi pod jejím dotazem byly různé. Někteří lidé radili, že čím dřív si Ruminka pořídí mazlíčka a naučí se o něj starat, tím líp. Další sledující zase psali, že zakrslý králíček pro tak malé dítě není vhodný, protože je třeba věnovat mu čas, mazlit se s ním a nechat jej běhat na volno. Objevily se rovněž názory, že zakrslý králík je vhodný spíš pro někoho, kdo tráví většinu času doma a má například home office.

“Já si myslím, že králíček není vhodný pro menší děti. Vím, o čem mluvím, mám je doma. Často se nechtějí nechat ani chovat a někdy i koušou. Jsou jak kočky. Pro děti se doporučují morčátka, ty se nechají chovat a hladit dle libosti,” napsala další instagramová sledující, která Monice Bagárové doporučila, aby Rumince pořídila spíš morče.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika
Autor:
Publikováno: 16. 11. 2023 14:00 Nahlásit obsah