Kategorie Psi

Článek
Stále více psů nosí žlutou stužku. Co to znamená a proč se od takového pejska raději vzdálit?
Stále více psů nosí žlutou stužku. Co to znamená a proč se od takového pejska raději vzdálit? Všimli jste si toho, že v poslední době někteří psi nosí na svých obojcích navázanou žlutou stužku? Není to módní doplněk, ale kód, který majitelé používají k označení specifických potřeb svých psích společníků. Co to vůbec znamená a jak byste se měli chovat, pokud potkáte pejska se žlutou stužkou?
Článek
Dokážou psi odhalit špatného člověka?
Dokážou psi odhalit špatného člověka? To, že psi jsou velmi vnímaví tvorové, asi tušíme. Dodnes však nebylo jisté, do jak velké míry dokáže pes rozpoznat povahu člověka. Nedávné výzkumy však naznačily, že pes toho dokáže z člověka vycítit daleko více, než si myslíme.
Článek
Monika Bagárová uvažuje o dalším členu rodiny. Co jí na Instagramu vzkázali fanoušci?
Monika Bagárová uvažuje o dalším členu rodiny. Co jí na Instagramu vzkázali fanoušci? Zpěvačka Monika Bagárová se na svém instagramovém účtu zamyslela nad tím, zda pořídit nového člena rodiny. Řeč byla samozřejmě o čtyřnohém mazlíčkovi. I když má doma už psa, chtěla by své dcerce Rumince koupit ještě jedno zvířátko. Tipnete si, o které se jedná?
Článek
Výška 2 metry, váha 156 kilo. Jak vypadají ti největší psi světa?
Výška 2 metry, váha 156 kilo. Jak vypadají ti největší psi světa? Pes je nejlepším přítelem člověka. Někdy nám ale tihle čtyřnozí miláčci dokážou pěkně přerůst přes hlavu – a to doslova. Když se největší dánská doga postaví na zadní, je vysoká více než 2 metry! V 90. letech zas žil anglický mastif, který vážil úctyhodných 156 kilo. Pojďte se podívat, jak vypadají největší psi světa.
Článek
Psí plemeno aljašský klee kai je miniatura huskyho. Tohoto malého psa s velkým srdcem si zamilujete
Psí plemeno aljašský klee kai je miniatura huskyho. Tohoto malého psa s velkým srdcem si zamilujete Aljašský a sibiřský husky patří celosvětově k nejoblíbenějším psím plemenům, která dosahují středně velkého vzrůstu. Vzhledem ke své velikosti však tito inteligentní a oddaní psi nejsou ideálními mazlíčky do bytu. Pokud však po huskym toužíte, můžete se rozhodnout pro jeho miniaturní verzi, kterou je plemeno aljašský klee kai.
Článek
Jak pejsci projevují svou náklonnost? Hlavně těmito gesty a signály
Jak pejsci projevují svou náklonnost? Hlavně těmito gesty a signály Jakýkoliv milovník psů vám potvrdí, že pořízení štěňátka bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v jeho životě. Člověk tím získá toho nejcennějšího parťáka, jakého si můžete jen představit.
Článek
Vyberte psí plemeno a zjistěte, kdo ve skutečnosti jste
Vyberte psí plemeno a zjistěte, kdo ve skutečnosti jste Psi nesou mnohá pojmenování, ovšem to nejvýstižnější je „nejlepší přítel člověka“. Pravděpodobně nejeden z nás se o pravdivosti tohoto tvrzení přesvědčil sám, protože jak je o nás Češích známo, jsme národem pejskařů.
Článek
Pozoruje vás váš pes, když vykonává potřebu? Je to známka důvěry
Pozoruje vás váš pes, když vykonává potřebu? Je to známka důvěry Ačkoliv by se nám, páníčkům našich čtyřnohých lásek, mohlo zdát, že jsou to naše spřízněné duše, kterým dokonale rozumíme a oni naopak nám, jejich chování nás dokáže občas překvapit a lehce vykolejit.