Minisukně, krátké topy a vyzývavé pózy. 2letou holčičku prezentuje její matka na Instagramu skutečně otřesným způsobem

Minisukně, krátké topy a vyzývavé pózy. 2letou holčičku prezentuje její matka na Instagramu skutečně otřesným způsobem Zdroj: Shutterstock

Lidé na sociálních sítích jsou zděšení z matky, která obléká svou 2letou dceru do luxusních outfitů určených spíš pro teenagery nebo dospělé ženy. Holčička prezentující se jako “queenkye.18” často nosí minisukně, krátké topy a obtažené oblečení. Nechybí ani vyzývavé pózy. Spíš než obdiv její matka na sociálních sítích schytává oprávněnou kritiku.

Hrdá maminka sdílí na sociálních sítích fotky a videa své dvouleté dcerky. Na tom by nebylo zas tak nic neobyčejného, kdyby tato malá holčička "queenkye.18" nebyla oblečená v nevhodných outfitech. Sledujícím na Instagramu a TikToku vadí hlavně styling, který nemá rozhodně nic společného s oblečením pro malé děti.

“Queenkye.18” má na Instagramu 146 tisíc sledujících, na TikToku ji sleduje dokonce 1,3 milionu lidí. Podle názoru většiny lidí by právě proto měla matka této dvouleté holčičky velmi pečlivě uvážit, v čem bude svou malou dcerku ukazovat na veřejnosti.

Tato dívenka se totiž často objevuje na sociálních sítích v minisukních, minišatech, crop topech nebo v obtaženém oblečení. Její maminka si přitom zakládá na luxusních značkách, mezi nimiž nechybí třeba Chanel, Prada, Guess nebo Dior.

Outfity holčičky “queenkye.18” jsou doplněné také luxusními kabelkami, šperky nebo brýlemi. Ze skutečné ceny těchto doplňků by vám rozhodně spadla brada.

Tento způsob, kterým matka prezentuje svou dvouletou dcerku na sociálních sítích, leží spoustě lidem v žaludku. Myslí si, že svou holčičku jednoduše využívá k vlastnímu finančnímu obohacení. Tuto ženu lidé také kritizují proto, že svou dcerku obléká krajně nevhodně a že jí rozhodně nedává oblečení určené pro dvouleté děvčátko. A jaký názor na to máte vy?

Zdroj: Instagram.com/queenkye.18, Nypost.com
Autor:
Publikováno: 18. 4. 2023 10:06 Nahlásit obsah