Olga Lounová vzala dvouměsíční dcerku Arianne na hodinu tance. Podívejte se, jak je malá holčička roztomilá

Olga Lounová vzala dvouměsíční dcerku Arianne na hodinu tance. Podívejte se, jak je malá holčička roztomilá Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Olga Lounová si užívá nově nabytého mateřství plnými doušky. 41letá maminka se už dva měsíce s láskou stará o dceru Arianne. Tátou roztomilé holčičky je zpěvaččin partner Jan Kregl. Pyšní rodiče na svou Arianne rozhodně nedají dopustit. Tentokrát ji s sebou vzali na hodinu tance, odkud Olga Lounová postovala fotky na Instagramu.

“Tak jsme se s @jankreglcoach konečně vyrazili učit něco společně a rovnou společenské tance! I s maličkou, která byla vzhůru ale jen poslední minutku. Vybrali jsme si k tomu nejlepšího učitele, který se vrátil po letech z Ameriky, kde vyhrál mnohokrát nejlepšího učitele jednotlivých stylů na světě nejen sám za sebe, ale i se svými studenty a vyvinul vlastní speciální techniku učení tanců starších žáků,” napsala Olga Lounová na svém instagramovém profilu.

Oblíbená zpěvačka vložila do instagramového postu také několik fotek, na nichž kromě jejího přítele, hokejového trenéra Jana Kregla, nechybí ani jejich společná dcerka Arianne. Malá holčička má evidentně již od narození dobrý základ a možná z ní jednou vyroste skvělá tanečnice.

41letá Olga Lounová přivedla na svět svou jedinou dcerku loni v listopadu. Její holčička má neobvyklé, ale velmi krásné jméno Arianne. O tom, že je v jiném stavu, zpěvačka oznámila veřejnosti prostřednictvím videoklipu své nové písně Patříme k sobě. Nyní je z Olgy Lounové pyšná maminka, která si své nově nabyté rodičovství spolu s partnerem Janem Kreglem neskutečně užívá.

Zdroj: Shutterstock “Zazněla pro mě ta nejkrásnější árie na světě a to z Tvých maličkých úst. Vítej Arianne. Vítej do našich srdcí, kam jsi patřila odjakživa. Vítej do rodiny. Nemohla jsem se dočkat, až Tě budu držet v náručí a přesto mi došla slova, když se tak stalo. Jsi zázrakem, darem a nekonečnou láskou. Ty moje holčičko milovaná, udělala jsi mě maminkou a já si jen přeju, ať jsi ta nejšťastnejší bytost ve Vesmíru,” napsala Olga Lounová k fotkám pořízeným bezprostředně po listopadovém porodu, na kterých se mazlí se svou novorozenou dcerou.

Zdroj: Instagram.com/olgalounova
Autor:
Publikováno: 18. 1. 2023 15:00 Nahlásit obsah