Dcera Moniky Bagárové je malá parádnice. Se svou maminkou se předvedla ve výrazné rtěnce

Dcera Moniky Bagárové je malá parádnice. Se svou maminkou se předvedla ve výrazné rtěnce Zdroj: Profimedia

Dcera Moniky Bagárové, Ruminka, roste jako z vody. Tato roztomilá holčička, která za pár týdnů oslaví již třetí narozeniny, je parádnice po mamince. Dokazují to i nejnovější instagramové posty Moniky Bagárové. V jednom z nich zpěvačka sdílela společné selfie s Ruminkou, na které mají obě dvě výraznou červenou rtěnku.

“Každý den, když usne, posílám pusu do nebe pánu Bohu s poděkováním. Děkuji za zdravou úžasnou holčičku, za celou moji rodinu, lásku, zdraví … Nic z toho, co žiju, pro mě není samozřejmostí a já si to uvědomuji. Jsem vděčná…” napsala Monika Bagárová pod společnou fotku se svou holčičkou.

Již na první pohled je patrné, že z Ruminky roste parádnice a že má být Monika Bagárová jako máma opravdu na co hrdá. Ostatně, na společné fotce jim to dohromady perfektně ladí. 

Monika a Ruminka totiž použily stejnou červenou rtěnku. Kromě výrazného líčení si dcerka Moniky Bagárové oblékla zelené princeznovské šaty. Malá Ruminka v této kombinaci vypadala vážně roztomile, na čemž se shodli i zpěvaččini fanoušci.

“Andílek s růžkami. Jako ta naše malá. Není nic lepšího na světě než mít zdravé a spokojené děti,” vzkázala Monice Bagárové jedna ze sledujících. 

“Holky, zase úžasný pózy, jak říká Ruminka,” napsala další sledující a odkázala na to, že když Ruminku její máma fotí nebo natáčí na video, usmívá se a nakrucuje jako profesionální modelka.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika
Autor:
Publikováno: 14. 4. 2023 15:57 Nahlásit obsah