Hana Zagorová a Lucie Borhyová k sobě měly velmi blízko. Byly jako rodina

Hana Zagorová a Lucie Borhyová k sobě měly velmi blízko. Byly jako rodina Zdroj: Profimedia

Odchod zpěvačky Hany Zagorové těžce nese i moderátorka Lucie Borhyová, pro kterou je tato ztráta velmi osobní záležitostí. Hana Zagorová a Lucie Borhyová měly mezi sebou velmi výjimečný vztah. I když mezi nimi nebylo pokrevní pouto, byly pro sebe jako rodina.

Někdy nastanou tak bolavé momenty, kterým se nedá ani uvěřit… Dnes bohužel přišel jeden z nich. Haničko, děkuji Ti za všechno. Za krásně strávené společné chvíle kdekoliv… Ty víš… Za naše zpívání, Tvoje skvělé jídlo, za Vánoční Lucerny, Tvoje životní rady, Tvoji upřímnost, laskavost, nadhled… Přes slzy mi ani nejde psát… Budeš navždy v mém srdci,” vyjádřila se ke smrti Hany Zagorové na svém instagramovém účtu Lucie Borhyová.

Na zádušní mši za Hanu Zagorovou, která proběhla 31. srpna v kostele svatého Tomáše na Malé Straně v Praze, byla moderátorka velkou oporou zdrcenému vdovci Štefanovi Margitovi, kterého utěšovala v jeho nejhorších chvílích života. Hanka Zagorová a Štefan Margita totiž byli pro Lucii Borhyovou jako blízká rodina. Jak je to možné?

Nevlastní táta Lucie Borhyové, Ladislav Borhy, je nejlepším přítelem Štefana Margity. Znají se již od dětství, neboť oba pocházejí ze slovenských Košic. Když měli Hana Zagorová a Štefan Margita v roce 1992 svatbu, Ladislav Borhy jim šel dokonce za svědka.

S Hanou Zagorovou a Štefanem Margitou se Lucie Borhyová setkávala již od dětství. “My máme rodinné vztahy. Já znám vlastně Štefana s Hankou odmalička. Když jsem byla malá holka, hlídali mě,” prozradila krásná moderátorka v rozhovoru pro magazín Sedmička.

Lucie Borhyová o Hance Zagorové a Štefanovi Margitovi veřejně mluvila jako o své rodině. Pevné vztahy jim vydržely po celý život a bohužel je zpřetrhala až Hančina smrt. 

“Lucku máme s Haničkou jako vlastní. Taky nám byla v roce 1992 na svatbě,” přiznal v minulosti pro deník Blesk sám operní pěvec Štefan Margita. Hana Zagorová a Štefan Margita přitom Lucii Borhyovou láskyplně přezdívali “dceruško”.

Pro Lucii Borhyovou je odchod Hany Zagorové obrovskou ztrátou, neboť přišla o jednu z nejdůležitějších osob ve svém životě. Přejeme jí proto upřímnou soustrast. 

Zdroj: Zagorovahana.cz, Ahaonline.cz, Sedmicka.tyden.cz, Blesk.cz
Autor:
Publikováno: 2. 9. 2022 09:47 Nahlásit obsah