Pár stál na jevišti v úplném klidu. Stačil ale jediný krok a celý dav zůstal jen nevěřícně zírat!

Připravte se na to, že budete naprosto okouzleni těmito dvěma tanečníky. Valeriy a Yulia patří mezi excelentní umělce, kteří vystupují se svým představením Hand to Hand, které by se dalo přeložit jako "Z ruky do ruky". Nejenom jejich tanec, ale celková souhra tanečníků je pro diváka ohromujícím zážitkem.

Sledovat pár tanečníků je naprosto úžasná podívaná. Hlavně harmonie mezi ženskou a mužskou silou při akrobatických prvcích vezme dech každému divákovi. Je naprosto úžasné, jakých ladných pohybů dokážou jejich těla dosáhnout. Představení je plné skoků do výšek a jemných přístání do tanečníkova náručí. Někdo z blízkých přihlížejících by z tohoto výkonu mohl dostat dokonce i závratě! Ani si nedokážeme představit, jak dlouho museli svoje vystoupení zkoušet. Rozhodně se jedná o tisíce hodin plných bolesti a potu. Výsledek však stojí opravdu zato.

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 26. 12. 2021 13:47 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video