Manžel nařídil své manželce, ať je ženou v domácnosti. Tento muž nechce platit za školku

Manžel nařídil své manželce, ať je ženou v domácnosti. Tento muž nechce platit za školku Zdroj: Shutterstock

Vztahy mezi manželi bývají různé. Harmonické i takové, v jejichž případě si klepete na čelo. Své by mohla vyprávět trojnásobná maminka, jejíž manžel ročně vydělá víc než 150 tisíc liber, jenže nechce platit za mateřskou školu. Po své manželce proto chce, aby opustila své zaměstnání a byla ženou v domácnosti.

Vydělává 150 tisíc liber ročně, přesto nechce svým dětem platit školku

O netradičních vztazích v jednom britském manželství se rozepsal portál Tyla. Žena, která má se svým mužem tři děti, pracovala na částečný úvazek. Ze svého platu si ovšem nemohla dovolit zaplatit náklady na mateřskou školu pro všechny své potomky.

Se svým manželem se proto dohodla, že bude pracovat pouze tři dny v týdnu, protože školka pro všechny její tři děti je na pět dní velmi drahá. Nyní po ní její manžel chce, aby se své práce vzdala úplně, byla ženou v domácnosti a starala se o děti. Podle ženina manžela, který paradoxně vydělává 150 tisíc liber ročně, díky tomuto přístupu ušetří peníze za školku.

Zdroj: Shutterstock Po své ženě chce, aby dala výpověď v práci

“Před tím, než jsme měli třetí dítě, jsme byli finančně zabezpečení. Bylo tedy v pořádku, když jsem potřetí otěhotněla. Nyní ale manžel odmítá platit školku a chce po mně, abych dala výpověď v práci a starala se jenom o děti,” svěřila se nešťastná manželka.

Tato žena, která si přála zůstat v anonymitě, se konkrétně o tom, co zažívá, rozepsala na britském maminkovském fóru Mumsnet. Našla zde velkou podporu a většina lidí počínání jejího sobeckého manžela vážně nechápe.

Zdroj: Shutterstock Manželka uvažuje o rozvodu

Jak tato trojnásobná maminka uvedla, po šesti letech manželství uvažuje o rozvodu. Osobně si myslí, že na tom bude finančně lépe, když se rozvede. Také poukazuje na to, že vztah s manželem se od svatby změnil k horšímu, a proto se domnívá, že rozvod s tímto sobeckým mužem pro ni bude jedinou možností.

“Vážně je to tak divné, když chci, aby můj muž platil školku, když vydělává mnohem víc než já. Začínám skutečně uvažovat o rozvodu. Snad se ještě něco změní. Pokud ne, obrátím se na právníka,” dodala skálopevně žena.

Zdroj: Tyla.com, Femm.interez.sk
Autor:
Publikováno: 21. 9. 2023 15:10 Nahlásit obsah