Kategorie Zaměstnání

Článek
Manžel nařídil své manželce, ať je ženou v domácnosti. Tento muž nechce platit za školku
Manžel nařídil své manželce, ať je ženou v domácnosti. Tento muž nechce platit za školku Vztahy mezi manželi bývají různé. Harmonické i takové, v jejichž případě si klepete na čelo. Své by mohla vyprávět trojnásobná maminka, jejíž manžel ročně vydělá víc než 150 tisíc liber, jenže nechce platit za mateřskou školu. Po své manželce proto chce, aby opustila své zaměstnání a byla ženou v domácnosti.
Článek
Placené menstruační volno: V Česku nepředstavitelné, ve Španělsku uzákoněná realita
Placené menstruační volno: V Česku nepředstavitelné, ve Španělsku uzákoněná realita Skoro jedna pětina žen trpí během menstruace silnými bolestmi a křečemi, které jim znemožňují každodenní fungování. Právě proto schválili nově ve Španělsku zákon o placeném menstruačním volnu, který usnadní život pracujícím ženám a dívkám, které se potýkají právě se silnými menstruačními bolestmi.
Článek
7 povolání, při kterých se nejvíc tloustne
7 povolání, při kterých se nejvíc tloustne Přestože v zaměstnání trávíme podstatnou část našeho dne, málokomu dochází, že třeba právě jeho práce může být příčinou, proč jdou kila najednou nahoru. Společnost Harris Interactive na základě své studie sestavila seznam profesí, ve které existuje největší pravděpodobnost, že v ní přiberete na váze.
Článek
Jste v zaměstnání neustále osočováni? Braňte se a stanovte si přijatelné meze
Jste v zaměstnání neustále osočováni? Braňte se a stanovte si přijatelné meze Ne všem se podaří najít takové zaměstnání, které by bylo zároveň jeho koníčkem, ale pokud máte práci, která vás baví, i když to není zrovna vaše práce snů, můžete být spokojeni.
Článek
Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek
Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek Modelka Andrea Verešová byla na svém instagramovém účtu vystavena nepěkné kritice. Když sdílela fotku, kterou pořídila na lyžařském svahu ve švýcarských Alpách, jeden sledující jí pod fotku napsal, ať se přestane flákat a maže do práce. Co na to Andrea Verešová? Její reakce vás velmi překvapí.
Článek
Jak rychle najít novou práci? Učte se jazyky!
Jak rychle najít novou práci? Učte se jazyky! Důsledky koronavirové pandemie se projevují nástupem ekonomické krize a růstem nezaměstnanosti. Personalisté doporučují zaměřit se na zvýšení svých dovedností. Podle odborníků totiž budou firmy stále méně nakloněny hromadnému vzdělávání svých zaměstnanců a upřednostní tak uchazeče, který již danými znalostmi disponuje.
Článek
Špinavé hrnky na kávu jsou živnou půdou pro bakterie a viry. Zvlášť na pracovišti se sdílenou kuchyňkou
Špinavé hrnky na kávu jsou živnou půdou pro bakterie a viry. Zvlášť na pracovišti se sdílenou kuchyňkou Patříte mezi milovníky kávy? V tom případě si tento nápoj jistě připravujete několikrát za den do svého oblíbeného šálku nebo hrníčku. Tuto nádobu však nezapomeňte poctivě umývat. Pokud hrníček před dalším použitím jenom opláchnete studenou vodou nebo jej použijete špinavý, stává se z něj podhoubí pro bakterie a viry.
Článek
Jak mít lepší pondělí? Do nového týdne odstartujte s čistou hlavou
Jak mít lepší pondělí? Do nového týdne odstartujte s čistou hlavou V pracovním týdnu mají pondělky tu nejhorší pověst. Aby se vám dobře vstávalo a zároveň i dobře pracovalo, můžete pro to něco udělat i vy sami. Stačí, když se v pátek a během víkendu zaměříte na několik maličkostí, díky kterým bude vaše pracovní pondělí mnohem lepší.
(3) Načíst více