Kategorie Zaměstnání

Článek
Špinavé hrnky na kávu jsou živnou půdou pro bakterie a viry. Zvlášť na pracovišti se sdílenou kuchyňkou
Špinavé hrnky na kávu jsou živnou půdou pro bakterie a viry. Zvlášť na pracovišti se sdílenou kuchyňkou Patříte mezi milovníky kávy? V tom případě si tento nápoj jistě připravujete několikrát za den do svého oblíbeného šálku nebo hrníčku. Tuto nádobu však nezapomeňte poctivě umývat. Pokud hrníček před dalším použitím jenom opláchnete studenou vodou nebo jej použijete špinavý, stává se z něj podhoubí pro bakterie a viry.
Článek
Jak mít lepší pondělí? Do nového týdne odstartujte s čistou hlavou
Jak mít lepší pondělí? Do nového týdne odstartujte s čistou hlavou V pracovním týdnu mají pondělky tu nejhorší pověst. Aby se vám dobře vstávalo a zároveň i dobře pracovalo, můžete pro to něco udělat i vy sami. Stačí, když se v pátek a během víkendu zaměříte na několik maličkostí, díky kterým bude vaše pracovní pondělí mnohem lepší.
Článek
Truhlář, dělník i servírka. Co dělaly známé hvězdy předtím, než se proslavily?
Truhlář, dělník i servírka. Co dělaly známé hvězdy předtím, než se proslavily? Madonna, Brad Pitt, Harrison Ford a další. To vše jsou slavná jména, která patří ke smetánce světového showbyznysu. Jsou slavní, bohatí a všude kam přijdou jsou středem pozornosti. Věřte tomu nebo ne, i tito lidé si zažili dobu, kdy je téměř nikdo neznal a jejich hvězdná kariéra byla v plenkách. Jak tito lidé svou kariéru začínali?
Článek
Tato znamení zvěrokruhu jsou skvělými podnikateli: Najdete se mezi nimi?
Tato znamení zvěrokruhu jsou skvělými podnikateli: Najdete se mezi nimi? Podnikáte a cítíte se v tom, co děláte, jako ryba ve vodě? Anebo vám vyhovuje klasický zaměstnanecký poměr a jste rádi, že otěže vedení a rozhodování za vás přebírá někdo jiný? O tom, zda máte talent pro podnikání, nebo ne, dokáže hodně říct právě vaše znamení zvěrokruhu. Následující znamení jsou pro podnikání jako zrozená. Jste i vy mezi nimi?
Článek
Psychologické triky, které můžete využít v každodenním životě
Psychologické triky, které můžete využít v každodenním životě Možná už jste někdy přemýšleli nad tím, jak je možné, že někteří lidé dokážou nevídaným způsobem ovlivňovat lidi ve svém okolí a díky tomu dosáhnout všeho, co chtějí. Klíčem bývá nejen působivé charisma, ale i znalost psychologických triků. Tyto triky se můžete nyní naučit a začít používat i vy.
Článek
Doba vánočních večírků je tu! Jak se na nich chovat, abyste si neutrhli pořádnou ostudu?
Doba vánočních večírků je tu! Jak se na nich chovat, abyste si neutrhli pořádnou ostudu? Doba vánočních večírků je v plném proudu. Pokud se na firemní akci teprve chystáte, asi se těšíte na to, jak se s kolegy pořádně odvážete. Jenže, všechno má své hranice. Dejte raději pozor, ať si neutrhnete pořádnou ostudu. V opačném případě by se vám šlo další den do práce jenom horko těžko. I vánoční večírek má svá pravidla: Jak se na něm chovat?
Článek
Dostihl vás v práci syndrom vyhoření?
Dostihl vás v práci syndrom vyhoření? I když milujete svou práci, možná, že se v tomto poznáváte: ráno sedíte bezmyšlenkovitě doma v kuchyni a nechce se vám nikam jít. Při myšlence na osmihodinovou směnu pohřbíte svou hlavu do dlaní a nedokážete se na nic soustředit. Zní vám to povědomě? I vás pravděpodobně dostihl syndrom vyhoření.
Článek
Dala na Facebook fotografii 3leté holčičky. Za malou chvíli před jejich dům dojelo 50 policistů!
Dala na Facebook fotografii 3leté holčičky. Za malou chvíli před jejich dům dojelo 50 policistů! Měli jste, když jste byli ještě malí, jasnou představu o tom, co chcete dělat, až budete dospělí? Někteří z nás snili o tom, že budou lékaři, zdravotní sestřičky nebo popeláři a právě takový sen měla i teprve 3letá Hannah Pasleyová z Kansasu.
(9) Načíst více