Kategorie Zaměstnání

Článek
Motivační dopis - polovina úspěchu u přijímacího řízení
Motivační dopis - polovina úspěchu u přijímacího řízení Máte dokonalý životopis, bohaté pracovní zkušenosti a výborné reference. A přesto vás nepozvali na osobní pohovor. Nezapomněli jste na motivační dopis? Ač se to nezdá, je to ta nejdůležitější část vašeho přijímacího…
Článek
Řekněte si o zvýšení platu!
Řekněte si o zvýšení platu! Připadá vám, že váš plat neodpovídá vašemu nasazení, přesvědčit tomtéž svého zaměstnavatele však vyžaduje značnou dávku diplomacie. Myšlenka, že vám za dobře odvedenou práci málo platí, napadne dříve či později každou z nás.
Článek
Čemu se vyvarovat u přijímacích pohovorů
Čemu se vyvarovat u přijímacích pohovorů Pokud chcete práci u solidní firmy, měla byste vědět, jak uspět u personálních agentur. Mnozí uchazeči a uchazečky sice vědí, jak se chovat na pohovoru, přesto však dělají chyby. Zjišťovaly jsme proto u pražských agentur, co se…
Článek
TEST: Jste jen ctižádostivá, nebo spíše zlomyslná?
TEST: Jste jen ctižádostivá, nebo spíše zlomyslná? Chcete jen splnit své povinnosti a mít klid, nebo usilujete o mnohem víc? Nevíte? Zjistěte si, nakolik se prosazujete na úkor druhých či zda se naopak příliš nepodceňujete.
Článek
Co o vás prozrazuje v zaměstnání skrytá řeč vašeho těla?
Co o vás prozrazuje v zaměstnání skrytá řeč vašeho těla? Jistěže milujete svou práci (je příšerná a už pár týdnů poohlížíte se po jiné) a vaše šéfová je vaším vzorem (ta nadutá čarodějnice), ale dokážete v zaměstnání své pocity skrývat, nebo vás vaše tělo naopak zrazuje?
Článek
Chcete být v novém roce šťastná? Známe 50 způsobů, jak si zjednodušit život!
Chcete být v novém roce šťastná? Známe 50 způsobů, jak si zjednodušit život! Už vás otravuje neustálý nedostatek času a přemíra práce? Nabízíme vám rady, které mohou pomoci při odbourávání stresu a zpříjemnění života.
Článek
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex!
60 věcí, které jsou pro nás lepší než sex! A už ho tu máme – výsledek několikaměsíčního intenzivního výzkumu! Soupis, při jehož četbě se vám budou podlamovat kolena. Seznam, který zachvátí všechny vaše smysly a rozhoupe vám půdu pod nohama! Tak na co ještě čekáte?
(2) Načíst více