Truhlář, dělník i servírka. Co dělaly známé hvězdy předtím, než se proslavily?

Truhlář, dělník i servírka. Co dělaly známé hvězdy předtím, než se proslavily? Zdroj: www.mashable.com

Madonna, Brad Pitt, Harrison Ford a další. To vše jsou slavná jména, která patří ke smetánce světového showbyznysu. Jsou slavní, bohatí a všude kam přijdou jsou středem pozornosti. Věřte tomu nebo ne, i tito lidé si zažili dobu, kdy je téměř nikdo neznal a jejich hvězdná kariéra byla v plenkách. Jak tito lidé svou kariéru začínali?

Začátky každé kariéry bývají drsné a často za nimi stojí těžké úsilí a pevná vůle. Důležité je se nevzdat a za svým snem si vytrvale jít. Nejinak tomu je i u slavných herců, zpěváků a dalších umělců. I oni si museli najít svou cestu a na vysněný úspěch si klidně i pár let počkat.

I hvězdy jako Jim Carrey nebo Sylvester Stallone si prošli životním obdobím, kdy měli hluboko do kapsy a brali zavděk každou práci, při které si mohli vydělat na živobytí. O tom, že jednou budou velcí herci či zpěváci zatím jenom snili.

Mnozí lidé si myslí, že tito lidé se stali slavnými doslova přes noc. Ač někteří měli možná více štěstí než ostatní, většina z nich se musela k úspěchu propracovat, což trvalo často i mnoho let. Všechny tyto lidi však spojovala pevná vůle, víra ve vlastní schopnost a pořádná dávka trpělivosti.  Ač jim osud stavěl do cesty nejrůznější překážky a tisíckrát měli chuť všeho nechat, nevzdali to. Dnes je můžeme vídat ve světoznámých filmech nebo poslouchat jejich písničky z rádií i velkých pódií a současně pro nás může být jejich životní cesta a úspěch inspirací.

Ani Madonna neměla na růžích ustláno. Zdroj: www.bbc.co.uk

Aby si například Brad Pitt vydělal na své kurzy herectví, musel v kostýmu kuřete dělat živou reklamu. Ani s Jimem Carreym se osud nemazlil a své rodině musel finančně vypomáhat už během studia na střední škole. Harrison Ford se ke své nejslavnější roli dostal, když zrovna v ruce držel truhlářské nářadí a Madonna se vydala vstříc úspěchu s pouhými 35 dolary v kapse.

Připravili jsme pro vás video o pěti slavných osobnostech a jejich začátcích. Dozvíte se, jak se musely živit v době, kdy je nikdo neznal a jak vypadala jejich cesta ke slávě.

Autor:
Publikováno: 20. 3. 2019 12:00 Nahlásit obsah