Kategorie Hvězdy

Článek
Truhlář, dělník i servírka. Co dělaly známé hvězdy předtím, než se proslavily?
Truhlář, dělník i servírka. Co dělaly známé hvězdy předtím, než se proslavily? Madonna, Brad Pitt, Harrison Ford a další. To vše jsou slavná jména, která patří ke smetánce světového showbyznysu. Jsou slavní, bohatí a všude kam přijdou jsou středem pozornosti. Věřte tomu nebo ne, i tito lidé si zažili dobu, kdy je téměř nikdo neznal a jejich hvězdná kariéra byla v plenkách. Jak tito lidé svou kariéru začínali?
Článek
Zemřely příliš brzy: Které hvězdy potkal tragický osud?
Zemřely příliš brzy: Které hvězdy potkal tragický osud? Na první pohled se mohlo zdát, že tito lidé mají všechno. Úspěšnou kariéru, bohatství i obdiv lidí kolem sebe. Popularita má i však svou odvrácenou stránku, kterou bývá ztráta soukromí a nadměrný stres. Někteří se tak pro svůj odchod rozhodli dobrovolně, jiné připravila o život nešťastná náhoda. Kteří významní lidé nás opustili příliš brzy?
Článek
Vaše hvězdné znamení prozrazuje, jaký jste typ mámy: Opravdu to na vás sedí?
Vaše hvězdné znamení prozrazuje, jaký jste typ mámy: Opravdu to na vás sedí? Hvězdy určují podstatné rysy lidské osobnosti. Mají vliv i na to, jakým způsobem se budete chovat v různých fázích svého života, tedy i při výchově dětí. Vaše znamení zvěrokruhu ovlivňuje i to, jaký jste (nebo budete) maminkovský typ. Ovšem bez ohledu na to, co říkají hvězdy, vás budou vaše děti vždy považovat za tu nejlepší mámu na světě.
Článek
Smutný žebříček: Hvězdy, které zemřely příliš brzy
Smutný žebříček: Hvězdy, které zemřely příliš brzy Být slavnou hvězdou je snem mnoha lidí. Spousta peněz, zábavy i fanoušků, kteří vás obdivují. Jen málokdo si však uvědomuje, že existuje i odvrácená strana popularity. Tou je především ztráta soukromí a extrémní stres. Někteří nápor slávy nezvládli a zvolili dobrovolný odchod, jiné připravila o život nehoda. Proč museli tito slavní lidé zemřít?
Článek
Vaše datum narození toho o vás prozradí mnohem více, než si myslíte!
Vaše datum narození toho o vás prozradí mnohem více, než si myslíte! Naše datum narození v sobě skrývá mnohé. Dokáže odhalit naše vlastnosti, které náš život nejvíce ovlivňují a mohou nám prozradit, z čeho máme ten největší strach. A co vaše datum narození říká o vás?
Článek
Nejlepší outfity z MTV Music Awards 2013
Nejlepší outfity z MTV Music Awards 2013 Letošní MTV Music Awards byly ve znamení šílených i nádherných outfitů, ve kterých se předvedly hvězdy z hudební branže. Červený koberec a objektivy fotografů nejvíce okupovaly Selena Gomez, Taylor Swift, Zoey Deutch nebo…
Článek
Točící se nebe Lincolna Harrisona
Točící se nebe Lincolna Harrisona Rotující hvězdné nebe nad krásnou noční krajinou s nádechem impresionismu. Takto by se stručně daly popsat snímky fotografa Lincolna Harrisona, který svým uměním uchvátil spoustu lidí.
Článek
Celebrity, které kynou jako těsto
Celebrity, které kynou jako těsto Ano, je to tak, tloustnutí se nevyhýbá ani Hollywoodu. Stačí se jen podívat do řad slavných osobností. Kdysi svalnatí sexy chlapi a svůdné štíhlé krásky se před očima mění v sádelníky. A zdaleka ne všechny hvězdy přibírají kvůli filmovým rolím...