Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jak souvisí znamení zvěrokruhu se sexuálním životem?

Jak souvisí znamení zvěrokruhu se sexuálním životem? Zdroj: Shutterstock

Milostné hrátky zastupují v našem životě, ať už chceme nebo ne, velmi důležitou roli. Jak si v této oblasti stojí jednotlivá znamení zvěrokruhu? Se kterými zažijete noc plnou vášně a které si naopak nevedou příliš dobře?

Beran

Jestliže je vaše partnerka či partner ve znamení Berana, zažijete chvilky plné vzrušení. Berani nemají nikdy dost a nedokážou se vás jednoduše nabažit. Říká se, že milování s Beranem by měl za svůj život zažít každý!

Býk

Býci jsou v milování velmi vášnivé a romantické znamení, které rádo zkouší nové a nové věci. Potřebuje ovšem od vás dostávat to, co vám dává. Když tomu tak bude, zažijete něco, co s nikým jiným.

Zdroj: Shutterstock Blíženci

U tohoto znamení se spíše hodí slovo milování nežli sex. Jsou to romantici tělem i duší, což se projevuje ve všem, co dělají. Někomu však tato přehnaná gesta nemusejí nic říkat, proto právě tohle znamení není pro každého.

Rak

Bohužel v případě Raka jde spíše jen o slova nežli o činy. Dokáže vás svými sladkými řečičkami uchlácholit, ovšem když přijde „na věc“, nenabídne vám nic speciálního.

Lev

Pro Lva je sex jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu. Může vám nabídnout noc plnou vášně, na kterou budete ještě hodně dlouho vzpomínat ale také romantické milování, při kterém se bude moci přetrhnout, aby vás uspokojil.

Zdroj: Shutterstock Panna

Panny mají jednoduše svůj vlastní pohled na život, který se promítá i do jejich partnerských vztahů. Nedají dopustit na klasiku a zkoušení nových poloh či nějakých sexuálních hraček je pro ně přísné tabu.

Střelec

Od tohoto znamení, pokud jej bezmezně nemilujete, se držte raději dál. Dokáže ho vzrušit jen letmý dotek, a tak rychle jako vše začalo, to i skončí. S ním jistě nezažijete promilované dlouhé noci, i přesto, že to o sobě rád tvrdí.

Kozoroh

Co se týče sexu, je Kozoroh velmi náladové znamení. Nikdy nevíte, co s ním právě zažijete a na co zrovna bude mít náladu. Jednou vás překvapí postelí plnou růží a jindy má chuť jen na rychlovku.

Vodnář

Vodnáři ve vztahu preferují jiné věci, než je právě sex. Když však na něj přijde, udělají to, co se od nich očekává, nenabídnou však nic nového, s tím musíte přijít vy.

Ryby

Rybám nezávazný sex vůbec nic neříká. K tomu, aby s někým ulehly do postele, potřebují mít u sebe někoho, koho opravdu milují. Nepočítejte však s vášnivým sexem, při kterém se vám budou podlamovat kolena. Potrpí si raději na romantická gesta a pomalé milování plné polibků a doteků.

Autor:
Publikováno: 18. 5. 2022 15:28 Nahlásit obsah