Zemřely příliš brzy: Které hvězdy potkal tragický osud?

Zemřely příliš brzy: Které hvězdy potkal tragický osud? Zdroj: www.people.com

Na první pohled se mohlo zdát, že tito lidé mají všechno. Úspěšnou kariéru, bohatství i obdiv lidí kolem sebe. Popularita má i však svou odvrácenou stránku, kterou bývá ztráta soukromí a nadměrný stres. Někteří se tak pro svůj odchod rozhodli dobrovolně, jiné připravila o život nešťastná náhoda. Kteří významní lidé nás opustili příliš brzy?

Svět slavných nám, obyčejným smrtelníkům, může připadat velmi lákavý. Na fotografiích se usmívají, fanoušci je zbožňují a zkrátka celý jejich život vypadá jako zalitý sluncem. Je tomu tak ale i ve skutečnosti?

To, že mnoho slavných volí raději dobrovolný odchod a sáhnou si na život, vypovídá o mnohém. Pro mnohé je velmi těžké ustát nápor popularity a peněz, popasovat se se ztrátou soukromí i s lidmi kolem sebe. Nadbytek stresu a úzkostí pak namísto k terapeutovi vedou k drogám a alkoholu, což jsou věci, které jsou pro bohatou celebritu jednoduše dostupné. Odtud je to už velmi krátká cesta k tragickému konci.

TIP: Ani dětské hvězdy to neměly vždy jednoduché. Přečtěte si náš článek ZDE.

Heath Ledger se na konci života potýkal s depresemi. Zdroj: www.latimes.com

Ve videu, které jsme pro vás připravili, se můžete podívat na šestici hvězd, které náš svět opustily příliš brzy. Najdete mezi nimi například Heatha Ledgera, o kterém se proslýchá, že za konec jeho života může psychické vyčerpání z role psychopatického Jokera ve filmu Temný rytíř.

Mimo jiné se podíváme i na osudy dalších hvězd, jako například Michaela Jacksona, Whitney Houston, Amy Winehouse nebo princezny Diany, jejíž život ukončilo nekonečné stíhání z řad paparazzi a novinářů.

Autor:
Publikováno: 15. 3. 2019 12:00 Nahlásit obsah