Kategorie Brad Pitt

Článek
Truhlář, dělník i servírka. Co dělaly známé hvězdy předtím, než se proslavily?
Truhlář, dělník i servírka. Co dělaly známé hvězdy předtím, než se proslavily? Madonna, Brad Pitt, Harrison Ford a další. To vše jsou slavná jména, která patří ke smetánce světového showbyznysu. Jsou slavní, bohatí a všude kam přijdou jsou středem pozornosti. Věřte tomu nebo ne, i tito lidé si zažili dobu, kdy je téměř nikdo neznal a jejich hvězdná kariéra byla v plenkách. Jak tito lidé svou kariéru začínali?
Článek
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit Možná vám to připadá jako nedávno, kdy Britney Spears porodila svého prvního syna, svět obletěly první snímky Suri Cruise a deníky se předháněly v tom, kdo víc zaplatí za snímky prvního společného dítěte Angeliny Jolie a Brada Pitta. Věřte tomu nebo ne, už je to nějaký ten pátek a všechny tyhle děti pěkně vyrostly.
Článek
Vánoční prázdniny: Jak se od dob natáčení herci změnili?
Vánoční prázdniny: Jak se od dob natáčení herci změnili? Už je to téměř 30 let, kdy byla natočena bláznivá vánoční komedie s názvem Vánoční prázdniny. Americká rodina Griswoldových slaví svátky, což se neobejde bez trapasů a hromady průšvihů. Jak se od dob natáčení herci změnili? Víte, že jeden z nich má hlavní roli v seriálu Teorie velkého třesku?
Článek
Jak šel čas s Angelinou a Bradem
Jak šel čas s Angelinou a Bradem Konečně je to tady. 23. srpna se všemi médii prohnala dlouho očekávaná zpráva: Angelina Jolie se konečně provdala za svého dlouholetého partnera Brada Pitta. Přísně tajná svatba proběhla ve Francii za účasti rodiny a nejbližších přátel. Podívejte se, jak šel čas s nejkrásnějším párem světa.
Článek
Největší špindíry Hollywoodu
Největší špindíry Hollywoodu I my si čas od času zapomeneme dát sprchu, zapomeneme použít deodorant nebo si nevyčistíme zuby. A protože celebrity jsou taky jen lidé, stává se jim to taky. A někdy až moc často. Pokud na tyto celebrity někdy narazíte, nezapomeňte si zacpat nos. Jsou to totiž pěkné špindíry!
Článek
Brad a Angelina: Víme, co budou pít na vlastní svatbě. A nejen to
Brad a Angelina: Víme, co budou pít na vlastní svatbě. A nejen to Svatba Angeliny Jolie (37) a Brada Pitta (48) má v blízké době proběhnout ve Francii, a to na provensálském zámku Miraval v komuně Correns. A kdy přesně? To se této slavné dvojici zatím daří před médii úspěšně ututlat. Na…
Článek
Ano, beru si tě, Brade Pitte...
Ano, beru si tě, Brade Pitte... O víkendu celý svět šílel, nejen kvůli závěrečnému ceremoniálu XXX. Letních olympijských her, ale hlavně proto, že se konečně měla konat událost tisíciletí. A to svatba „Brangeliny“.