Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit

Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit Zdroj: http://ridiculouslyextraordinary.com

Možná vám to připadá jako nedávno, kdy Britney Spears porodila svého prvního syna, svět obletěly první snímky Suri Cruise a deníky se předháněly v tom, kdo víc zaplatí za snímky prvního společného dítěte Angeliny Jolie a Brada Pitta. Věřte tomu nebo ne, už je to nějaký ten pátek a všechny tyhle děti pěkně vyrostly.

Suri Cruise

Suri je dcerou herců Toma Cruise a Katie Holmes a narodila se v roce 2006. Už od začátku byla dívka vychovávána jako princezna a dlouho byla označována za nejrozmazlenější dítě showbusinessu. Za doplňky a oblečení prý její matka Kate utrácela i půl milionu korun měsíčně. Situace se prý trochu zlepšila, když se Katie a Tom rozvedli a Katie se tak dostala z vlivu scientologické církve, do které ji přivedl Tom. Suri tento rok oslaví už 13 let.

TIP: A jak se za ta léta změnil Tom Cruise? Podívejte se v našem článku.

Ze Suri už roste mladá slečna. Zdroj: www.stantondaily.com

Shiloh Nouvel Jolie Pitt

Angelina Jolie a Brad Pitt – velká láska, která dokonce dokázala ukončit manželství Brada a Jennifer Aniston. Angelina již měla adoptovaného chlapce Maddoxe a dívku Zaharu a i přesto, že Brad Pitt obě děti později také adoptoval, netrpělivě vyhlížel svého vlastního potomka. Jejich prvním biologickým dítětem se stala dcera Shiloh Nouvel, která přišla na svět v roce 2006. Po ní přibyl do rodiny adoptovaný chlapec Pax a následně Angelina porodila dvojčata Knoxe a Vivienne. Stejně jako Suri, i Shiloh oslaví letos třinácté narozeniny a jak se zdá, z dcery se pomalu ale jistě stává syn. Brad i Angelina potvrdili, že svého potomka plně podporují v tom, kým se cítí být.

TIP: Našli jsme dívku, která je dokonalou dvojnicí Angeliny Jolie. Podívejte se sami!

Z dívky se pomalu ale jistě stává chlapec. Zdroj: ridiculouslyextraordinary.com

Paris Jackson

Paris Jackson je dcerou popové legendy Michela Jacksona. Narodila se v roce 1998 a letos jí tak bude už 21 let. Odmalička byla zvyklá být v centru pozornosti. Ta se patrně ještě zvýšila po Michaelově smrti, kdy Paris dospívala, a její krásné a zajímavé tváře si začaly všímat i modelingové agentury. Už ve svém mladém věku měla problémy se závislostí na lécích, alkoholu a několikrát se pokusila o sebevraždu. Její hvězda však stoupá dál – je vyhledávanou modelkou, tváří společenských akcí, zpěvačkou i herečkou.

TIP: Jak se měnila tvář Michaela Jacksona v průběhu času? To se dozvíte v článku ZDE.

Z nesmělé dívky roste sebevědomá žena. Zdroj: www.thisisinsider.com

Brooklyn Beckham

Jedním z nejslavnějších a zároveň nejstabilnějších párů současnosti je David a Victoria Beckhamovi, kteří jsou manželé od roku 1999. Jen čtyři měsíce před tím spatřil světlo světa jejich prvorozený syn Brooklyn. I přesto, že mu bude teprve 20 let, je jasné, že po rodičích podědil krásu i charisma. Už dnes plní stránky světových novin svými románky a vztahy.

TIP: Zajímá vás, jak to vlastně v domácnosti této rodinky vypadá? Podívejte se.

Z roztomilého chlapečka roste stejný idol, jako je jeho tatínek. Zdroj: www.manchestereveningnews.co.uk

Ava Phillipe

Vrstevnicí Brooklyna je i Ava Phillips, které se narodila taktéž v roce 1999. A na první pohled je jasné, že Ava jako by vypadla své mamince Reese Witherspoon z oka a snadno byste je mohli považovat za sestry. Obě navíc přiznávají, že jsou si velmi blízké.

Ava je celá maminka Zdroj: wmagazine.com

Autor:
Publikováno: 4. 1. 2019 10:00 Nahlásit obsah