Kategorie Angelina Jolie

Článek
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit
Ty ale vyrostly! Podívejte se, jak se změnily děti celebrit Možná vám to připadá jako nedávno, kdy Britney Spears porodila svého prvního syna, svět obletěly první snímky Suri Cruise a deníky se předháněly v tom, kdo víc zaplatí za snímky prvního společného dítěte Angeliny Jolie a Brada Pitta. Věřte tomu nebo ne, už je to nějaký ten pátek a všechny tyhle děti pěkně vyrostly.
Článek
Tahle dívka je dokonalou dvojnicí Angeliny Jolie
Tahle dívka je dokonalou dvojnicí Angeliny Jolie Seznamte se s Chelsea Mar, 24letou dívkou ze Skotska, která má, díky své podobě s hollywoodskou herečkou Angelinou Jolie, téměř 100 tisíc followerů na Instagramu. Kdyby obě ženy nedělil více než patnáctiletý věkový rozdíl, vážně bychom si mysleli, že se jedná o jednovaječná dvojčata.
Článek
Steve Buscemi půjčuje své oči celebritám
Steve Buscemi půjčuje své oči celebritám Internet je zdrojem nekonečného poznání, ale i mnoha absurdních zábav. Terčem spousty z nich se stávají celebrity. Není to tak dávno, co sociální sítě zaplavily fotky bezzubých celebrit. Dalším z absurdních hitů internetu se stávají celebrity s očima Steva Buscemiho.
Článek
Největší špindíry Hollywoodu
Největší špindíry Hollywoodu I my si čas od času zapomeneme dát sprchu, zapomeneme použít deodorant nebo si nevyčistíme zuby. A protože celebrity jsou taky jen lidé, stává se jim to taky. A někdy až moc často. Pokud na tyto celebrity někdy narazíte, nezapomeňte si zacpat nos. Jsou to totiž pěkné špindíry!
Článek
Celebrity, které nosí tetování se jménem své dávné lásky
Celebrity, které nosí tetování se jménem své dávné lásky Říká se, že pokud se chcete nechat tetovat, měli byste si to pořádně promyslet. V případě, že si na své tělo chcete vytetovat jméno, nebo dokonce obličej své drahé polovičky, to platí dvojnásob. Kterým celebritám se ovšem tetování vymstilo a které z nich tak na svém těle musí stále nosit jméno své dávné lásky?
Článek
Lže vám o svých ex?
Lže vám o svých ex? Až polovina všech chlapů záměrně neříká partnerce pravdu o počtu svých předchozích žen. Buď nechtějí vypadat jako sukničkáři, takže si ubírají, nebo naopak číslo nadsazují, protože mají dojem, že tak před vámi…
Článek
Brad a Angelina: Víme, co budou pít na vlastní svatbě. A nejen to
Brad a Angelina: Víme, co budou pít na vlastní svatbě. A nejen to Svatba Angeliny Jolie (37) a Brada Pitta (48) má v blízké době proběhnout ve Francii, a to na provensálském zámku Miraval v komuně Correns. A kdy přesně? To se této slavné dvojici zatím daří před médii úspěšně ututlat. Na…
(1) Načíst více