Co řeknou rysy obličeje o vaší povaze a chování?

Co řeknou rysy obličeje o vaší povaze a chování? Zdroj: Shutterstock

Na internetu můžeme najít nespočet věcí, díky kterým si o sobě zjistíme, kým vlastně je, i jací jsme, ovšem ne všem se dá tak úplně věřit. Avšak, co jiného by o vás samotné mělo vypovědět líp než váš obličej? Věřte tomu nebo ne, rysy ve vašem obličeji o vás prozradí sebemenší detaily!

Čelo:

Kulaté čelo

Pokud je vaše čelo jakoby „vypouklé“ znamená to, že jste velmi kreativní žena a máte cit pro umění. Což samozřejmě s sebou nese emotivní povahu, ovšem při důležitých rozhodnutí dokážete logicky a racionálně uvažovat.

Ustupující čelo

Jde o čelo, které není příliš výrazné. Pokud jste majitelkou tohoto čela, jen málokdy reagujete impulzivně a přehnaně, raději si své kroky dopředu dobře promyslíte. Mluvit o tom, jak se cítíte a co vás trápí, pro vás není vůbec jednoduché a někomu se ihned otevřít je pro vás také cizí. Někomu můžete připadat jako komplikovaná osoba, ovšem máte své tajemné kouzlo, které ostatní láka.

Rovné čelo

Rovné čelo značí dokonalou diplomatku, která veškeré své jednání má do posledního detailu promyšlené. Rodina je pro vás na prvním místě a jste pro ni schopná udělat téměř cokoliv, na druhou stranu se také ráda bavíte, protože máte neotřelý smysl pro humor a jste ten typ člověka, který nezkazí žádnou zábavu.

Zdroj: Shutterstock

Obočí:

Husté a výrazné obočí

Sice je toto obočí v posledních letech opravdový módní hit, jen málo žen se může přirozeně hustým obočím pyšnit. A vlastně to má i svůj důvod – tito lidé jsou přirozeně obdařeni notnou dávkou sebevědomí a hrdosti. Navíc v sobě nosí životní energii, kterou vkládají do všeho, co dělají. Žena s tímto obočím je rozený vůdčí typ, který miluje výzvy a zdolávání nových cílů.

Tenké obočí

Přirozeně tenké obočí patří ženě, která si ve spoustě věcí nevěří, ovšem svoji nejistotu se snaží všelijak zamaskovat. To z vás však nedělá puťku, jen se do spontánních věcí příliš nehrnete a raději si vše důkladně promyslíte.

Zdroj: Shutterstock

Oči:

Velké oči

Pokud jsou vaše velké oči prvním rysem, kterého si lidé na vás všimnou, znamená to, že jste velmi srdečná a hodná osoba. Nikdy nedáváte na první dojem a jste také velmi přátelská a upovídaná žena, se kterou se jistě nikdo nenudí. Dávejte si však pozor na to, aby vaši dobrosrdečnost jen někdo nevyužíval.

Malé oči

Majitelka těchto očí do všeho vstupuje s velkou opatrností a dává si velký pozor na to, koho do svého života pustí. Pokud si však důvěru této ženy získáte, najdete navíc i nejlepší kamarádku či partnerku na celý život, která vás nikdy nezklame.

Nos:

Velký nebo široký nos

Už staří Číňané věřili, že majitel výrazného nosu je člověk, který odvádí svou práci více než dobře a je na něj spolehnutí. Sice vás někdo může nařknout, že jste puntičkářka, vy však ve svých věcech máte ráda pořádek a ten očekáváte i od druhých. Touto vaší vlastností a vaší houževnatostí dokážete docílit svých snů.

Malý nebo úzký nos

Malý nosík neboli „pršák“ patří ženě, která dělá věci rychle, ale efektivně. Nerada ztrácí čas zbytečným přemýšlením a také nelpí na zbytečných detailech. Uvědomuje si, že život je na zdlouhavé rozhodování příliš krátký a proto nehodlá ztratit ani minutu. A pokud v něčem nevidí smysl, raději to ukončí a najde si něco, co má pro ni význam.

Zdroj: Shutterstock

Rty:

Plné rty

Plné rty patří romantické a emotivní osobě, pro kterou je její rodina a přátelé to nejdůležitější na světě. Bez svých blízkých by tato žena nedokázala žít, a pokud musí řešit jakékoliv neshody, velmi špatně se s tím vyrovnává.

Úzké rty

Pokud máte úzké rty, pak jste osoba, která má ráda volnost a svůj osobní prostor. Nerada o svých problémech mluvíte a raději se přetvařujete, než abyste přiznala, že vás něco trápí. Umíte být také pěkně tvrdohlavá a do ničeho si nenecháte mluvit.

Plný spodní ret

Ten patří ženám, které si jednoduše dokážou svůj život užívat plnými doušky. Pokud se pustíte do vztahu s touto ženou, čeká vás jízda plná emocí a vášně. Tato žena miluje vše krásné – krásné oblečení, krásné šperky, dobré jídlo a vášnivý sex. Na druhou stranu pokud jí všechny tyto věci umožníte, tisíckrát vám to vrátí.

Autor:
Publikováno: 23. 5. 2023 16:12 Nahlásit obsah