Jsou spolu krásných 40 let. Jon Bon Jovi prozradil návod na šťastné manželství

Jsou spolu krásných 40 let. Jon Bon Jovi prozradil návod na šťastné manželství Zdroj: Instagram.com @jonbonjovi

K nejstabilnějším párům světového showbyznysu patří jednoznačně zpěvák Jon Bon Jovi a jeho manželka Dorothea Bongi. Pár tvoří již 40 let, přitom 31 let jsou manželé. Dali se dohromady už na střední škole a jejich láska stále trvá. Jon Bon Jovi nyní odkryl tajemství jejich šťastného vztahu a dlouholetého manželství.

Základem spokojeného manželství je podle zpěváka vzájemná úcta

Stoprocentní návod na šťastné a spokojené manželství neexistuje. Pokud chcete mít šťastný vztah, můžete se zkusit držet několika pravidel, která podpoří, aby vám to s partnerem stále klapalo.

Jestli někdo může mluvit o skutečné lásce a šťastném manželství, tak je to zpěvák Jon Bon Jovi a jeho žena Dorothea Bongi. Milují se už 40 let, z toho 31 let jsou manželé. Podle Jona Bon Jovi je návodem na spokojené manželství především vzájemná úcta.

Jon Bon Jovi je se svou láskou ze střední už 40 let

“Právě vzájemná úcta je pro nás to nejdůležitější. Společně jsme vedle sebe vyrůstali, sílili a dozrávali. Máme se skutečně rádi a chceme být spolu,” řekl o svém manželství zpěvák pro People TV. Jeho žena Dorothea dodává, že je potřeba se v manželství také vzájemně podporovat.

Jon a Dorothea mají v současnosti 58 let a vychovali čtyři společné děti. 27letou Stephanii, 25letého Jesseho, 18letého Jacoba a 16letého Romea. Manželé jsou si i po 40 společně strávených letech stále velmi blízcí. Žijí spokojený rodinný život, který si však chrání před veřejností a médii.

To nejdůležitější je pro něj žena a rodina

Jon Bon Jovi je hvězda světového formátu. I když má na kontě spoustu světových hitů, nesčetněkrát se svou skupinou Bon Jovi objel světové turné a stály o něj tisíce toužících fanynek z celého světa, přesto se držel při zemi.

To nejdůležitější v životě je pro něj rodina a jeho žena. Zpěvák svou manželku označuje za tvrdou skálu a za středobod všeho, o který se může opřít a ve kterém cítí jistotu

“Celý život jsme tvrdě pracovali na tom, abychom nepropadli lákadlům, kterým celebrity velmi lehko podlehnou. Na vlastní oči jsme viděli, co se v průběhu let stalo z lidí, kteří nám byli blízcí a kteří se změnili. Je to jenom to, co dělám, a ne to, kým jsem. Píšu písničky. Náhodou se stalo, že jsem v nich strašně dobrý. A to je všechno,” podotýká zpěvák, který si v životě udržel skromnost. Tento muž i ostatním radí, aby v životě zbytečně nepropadli svodům a lákadlům, které by mohly zničit jejich rodinné štěstí.

Autor:
Publikováno: 8. 10. 2020 13:00 Nahlásit obsah