Monika Bagárová se chystá na Halloween. Jaký kostým nám bude s Ruminkou slušet? zeptala se lidí

Monika Bagárová se chystá na Halloween. Jaký kostým nám bude s Ruminkou slušet? zeptala se lidí Zdroj: Profimedia

Halloween každoročně slavíme poslední říjnový den, tedy 31. října. Letos jej plánuje nevynechat také zpěvačka Monika Bagárová, která už teď přemýšlí nad tím, jaký halloweenský kostým si se svou dcerkou Ruminkou obleče. Aby pro ni toto rozhodování nebylo tak náročné, zeptala se přímo svých instagramových sledujících, co by jí a dceři slušelo.

Zpěvačka a moderátorka Monika Bagárová aktuálně sbírá nápady na halloweenské kostýmy, které by si mohly s Ruminkou obléct. Halloween je přeci jenom svátek, na který se v našich končinách těší hlavně děti. 

Monika Bagárová se coby zodpovědná maminka už dopředu snaží, aby si její 2,5letá dcerka Halloween užila na maximum. Kromě tipů na nejlepší halloweenské kostýmy na Instagramu sbírá také tipy na dětské halloweenské party v Brně a okolí.

“Vypadá to, že si užijeme první Halloween. Tak nám poraďte, za co bysme mohly s Ruminkou jít. A taky kam vyrazit? Brno a okolí, moc děkujeme,” zeptala se sympatická zpěvačka svých sledujících na Instagramu.

Zajímá vás, jaké halloweenské kostýmy Monice Bagárové její fanoušci navrhli? Například kostým Anny a Elsy, kostým Toma a Jerryho, kostým Boba a Bobka, kostým Makové panenky a motýla Emanuela, kostým avokáda a dýně nebo kostým princezny a královny.

Zdroj: Shutterstock “Já bych teda řekla, že na Halloween by měly být strašidelné masky, takže princezny bych vynechala, šla bych za čarodějnice třeba,” dodala se smíchem jedna ze sledujících.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika
Autor:
Publikováno: 17. 10. 2022 09:48 Nahlásit obsah